Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondanád egy viszonylag...

Megmondanád egy viszonylag közeli barátnak, hogy nagyon büdös a lába, vagy ez még barátok között is illetlen, a kérdés komoly?

Figyelt kérdés
De iszonyatosan :-( Még ha kimegy egy helységből, utána is érezni lehet a szagot, a szőnyegen is megmarad egy ideig. Valamikor nálunk vacsorázik és nem tudok enni sem. Megbántani nem akarom, de valamit tenni kellene, talán cipőt cserélni vagy spray, ilyesmi. Tudom, hogy nem vagyok valami rendes, de mégis... Még egy kérdés, hogy Ő ezt nem érzi????? Valaki nem érzi, hogy büdös a lába?????
2017. márc. 13. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen köntösbe bújtatva fogalmaznám meg. De valahogy szólnék. Óvatosan.
2017. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondani kell neki, ennyi. Nem köteles senki undorban lenni.
2017. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nyilván azért barátod mert őszintén meg tudod vele beszélni a dolgaidat. Sajnos emberek vagyunk, és ebből kifolyólag nem mindegyikünknek van ugyanolyan szervezete, valószínűleg ő pont az a "lábszagos" típus. Valaki sokat izzad. Nem tehet ellene.

Ha tényleg jóbarátod, akkor egy ilyenen nem kéne fennakadnia. És valószínűleg nem, ő nem érzi ezt a szagot, egyszerűen már hozzászokott. Egyébként is, kinek a kritikáját/megjegyzését fogadjuk el, ha nem egy barátét?

Nekem is van olyan barátom, akinek mondtam, hogy menjen el zuhanyozni mert nem bírom elviselni. Semmi sértődés nem volt, hiszen ez így normális. Szerintem.

2017. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátok vagytok, akkor megtudjátok beszélni.

De javaslok neki hintőport lábra.... én is szoktam, bár én cipőbe szoktam. 0 szag van, pedig anno nekem is volt bukéja

:))

2017. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj neki semmit, vegyél ajándékba lábspray-t.Például ilyet: [link]
2017. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem azért vagytok barátok, hogy akár ilyen témákról is zavartalanul tudjatok beszélni. Nyugodtan szólj neki, nem lehet kellemes a lábszag olyan mennyiségben és "minőségben" mint ahogy azt leírtad. Ha igaz barát, akkor nem lesz gond. Sok sikert!
2017. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a büdös láb oka gomba is lehet ugyhogy pláne szólni kéne neki.
2017. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem illetlenség szólni érte. Udvariasan, de ne ócska célozgatással (mint például a dezodorajándékozás) hívd fel rá a figyelmét, mert könnyen lehet, hogy ő nem is érzi, nem tud róla, hogy kellemetlenséget okoz a környezetének. Én megköszönném, ha ilyen esetben rám szólnának. Lehet, ő megsértődik majd, de az már nem téged fog minősíteni.
2017. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!