Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen kézzel készített...

Borabababi kérdése:

Milyen kézzel készített dolgot csináljak a barátnőm szulinapjara?

Figyelt kérdés
12eves lesz

2017. márc. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=fhOJ7g98RMo

Ezt csináld meg, nagyon jó. Ha nincsenek képeid, írhatsz rá színes idézeteteket.

Vagy youtubon keress még ajándékötleteket :)

2017. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a páromnak Valentin napra készítettem egy "28 dolog, amit imádok benned" listát (28-án jöttünk össze).

28 szívet rajzoltam egy papírra, abba beleírtam tollal, amit szeretek benne, ezt egy gyertya segítségével alaposan beviaszoztam, majd akril festékkel lefestettem (tempera is jó). Ha megszárad, akkor egy érmével lekaparható a festékréteg, mint egy sorsjegyen :)

2017. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hajtogass neki virágokat és színezd ki. Google Playen letölthetsz appot, ami elmondja hogyan kell. Origami a neve.
2017. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Készíts neki 365 +1 cetlit egy üvegbe, amiből minden nap húzhat egyet. Kis színes papírokra írj például idézeteket, motivációs szövegeket, a kedvenc zenéiből dalszövegrészletet, vicces szövegeket. Akár rajzolhatsz is néhányra, és készíthetsz "kuponokat" is, amit ha felmutat neked, kap például egy csokit, vagy lehet egy kívánsága. :) a +1-et az üveg aljára ragaszd, azt a következő szülinapján nézze meg. ;) ha kell segítség, írj bátran! :)
2017. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi😀
2017. márc. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!