Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire nehéz KÖSZÖNNI?

Tényleg ennyire nehéz KÖSZÖNNI?

Figyelt kérdés
16/L vagyok,és baromira zavar az, hogy facebookon meg nem személyesen mindenki tud nekem jópofizni, meg mekkora barátok vagyunk, és amikor pl a suli folyosóján összefutunk, direkt másfele néznek, és nem köszönnek ha társaságban vannak. Ennyire ijesztő pedig szerintem nem vagyok, csak bánt, hogy élőben keresztül néz rajtam, délután meg dumál nekem messengeren estig. Komolyan ennyit érnek ezek a """""kapcsolatok"""""?

2017. márc. 14. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hozzászoksz, sajnos nagyon sok ilyen bunkó van. Középiskolában nekem is csomó ilyen volt. Én sem értem amúgy hogy fizikai fájdalmat okozna-e köszönni vagy mi, de biztos van rá valami magyarázat.
2017. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne vadd zokon, hiszen köszönni NEM muszáj, csak iilik!
2017. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ilyen sz.rdarab, ált. iskolában volt egy csaj, aki a legjobb barátnőmet játszotta sulin kívül, az osztály előtt viszont szemétkedett velem...

Vannak ilyenek, nem kell törődni velük, csak kikerülni.

2017. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
300 fős faluban élek, mindeki ismer mindekit, a falu fele mégis olyan hogy akkor sem képes kinyitni a száját, ha jó hangosan hello/napot/csokolom köszönsz nekik. Innentől kezdve meg nem érdekel a dolgo, ha erre nem képesek mit csinaljak velük, én köszöntem, a többi nem engem minősít.
2017. márc. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, sok ilyen van, de a köszönés hiánya nem a legrosszabb. Sokkal rosszabb, ha ,,barátkoznak veled", aztán amikor szükséged lenne rájuk, hirtelen minden más fontosabb lesz számukra.
2017. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!