Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék új barátokat...

Hogyan tudnék új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Régen sok barátom volt ,de mára már egy sincs . Bizalmatlan lettem az évek során másokhoz és magamhoz is nehezen tudok nyitni mások felé és úgy érzem h ez már nem mehet így tovább.
2017. márc. 15. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem először meg kéne tanulnod nyitni kicsit az emberek felé, ha face to face nem megy, megpróbálhatsz esetleg online ismerkedni. Az első lépések nehezek, de utána minden szinte megától megy.

Sok sikert!

2017. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Csak egy kis bátorság kell, hogy merj beszélgetni az emberekkel. Hasonló helyzetben voltam mint te. Egyszerűen meg kell születnie egy döntésnek a fejedben, hogy változtatni tudj. Döntsd el, hogy igenis máshogy fognak menni a dolgok. Merj megszólítani valakit, merj nevetni mások előtt, merj vicces lenni mások társaságában és ne tarts attól, hogy valaki valami miatt esetleg lenéz, rosszat gondol rólad. Mindenkinek vannak hibái, ezért vagyunk emberek. Te sem vagy kevesebb másoknál, nyugodtan kezdeményezz. Csak addig lesz nehézkes amíg hozzászoksz. Rajtad múlik!!! Sok sikert és eredményes barátkozást kívánok neked:)

2017. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem először is magadat kellene elfogadnod, és neakarj már elsőre barátokat szerezni. Sokkal fontosabb, hogy magaddal megbékélj. Egy valamiben biztos lehetsz, ilyen ember, mint te, biztos, hogy csak egy van a világon. Nincs két egyforma ember, és bármi is legyen az érdeklődési köröd, a stílusod, a személyiséged, tudd, hogy teljesen rendben van. Hiszen nem létezik tökéletes ember, és azok sem azok, akik körülvesznek téged. Úgyhogy bátran élj úgy, ahogy te akarsz, biztos lesznek olyanok, akiknek ez nem fog tetszeni, de te ezzel ne törődj, mert nem mások kedvéért élünk, nem az ő elvárásaiknak akarunk megfeleni, sokkal fontosabb, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben. És ne legyél bizalmatlan mindenkivel, megnyugtatlak, hogy én sem hittem, hogy léteznek még normális emberek, akikben lehet bíznim de aztán rájuktaláltam. Szóval, ne görcsölj rá arra sem, hogy mindenképpen barátokat akarsz szerezni, mert ha magadat adod, akkor biztos lesz majd egyszer valaku, aki elfogad. Lehet, hogy inkább később, mint előbb,de inkább várjunk valakire, aki azért bír, amilyenek vagyunk igazában, minthogy valaki előtt folyamatoan meg kelljen járszanunk magunkat. Sok sikert! :)
2017. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!