Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Felvetettem azt az ötletet a barátnőim között hogy menjünk el a mekibe kajálni meg jöjjenek át és rendeljünk pizzát.És úgy gondoltam hogy ezt majd közösen fizetjük a mekis kaját mindenki magának a pizzát pedig közösen. Ez bunkóságnak számít hogy nem én fizetem az egészet? Mert számolgattam és kb 20.000 ft körül jönne ki a kaják összege és ezt mind zsebpénzből kéne fizetnem.

Segítsetek elég szemétnek érzem magam

Ti mit tennétek?

Normális válaszokat várok

l



2017. márc. 15. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság. Mi, ha közösen pizzát rendelünk, akkor mindenki fizeti a részét.
2017. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük lenne bunkóság ha veled fizettetnék ki.
2017. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bunkóság? Miért kéne neked fizetni mindent?

Nálunk is mindenki magának fizet. Persze szűkebb társaságban meg szoktuk egymást hívni valamikor, de az oda-vissza működik, tehát végső soron egálba jön ki az is.

2017. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó csak én hívtam meg őket plusz még hozzám is átjönnek.

Köszönöm a válaszokat jöhetnek még!!!!! :)

2017. márc. 15. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, ez a természetes. Persze azért már az elején beszéljétek meg, hogy ki-ki alapon megy majd a fizetés. Lehet, hogy valaki nem akar költeni, vagy nincs annyi pénze, az már a megbeszéléskor el tudja dönteni, hogy akar-e jönni.


Az, hogy egyikőtök meghív mindenkit, csak nagyon különleges alkalmakkor okés szerintem, mert elég költséges.


Szokták még azt, hogy mindenki fizet egy-egy kört, de ez meg inkább iváskor jellemző.


A lényeg, hogy az elején tisztázzátok, hogy mindenki úgy készüljön és ne érje meglepetésként.

2017. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

persze le van tisztázva:D

2017. márc. 15. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
MINDENKI FIZESSE A SAJÁT RÉSZÉT!
2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!