Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyire vennétek rossz...

Ti mennyire vennétek rossz néven, ha egy levelezőtársatok 2-3 hét múlva reagálna csak a levele (i) tekre?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem venném túl rossz néven, mert biztos van sok más elfoglaltsága is. Az már egy más kérdés, hogy ennyi idő után már alig emlékeznék a korábbi levelekre.
2017. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Pár nap belefér, nekem is van napom amikor rohadt fáradt vagyok és nem tudok tisztán gondolkodni ezért nem írok inkább, de azért hetek alatt szerintem bárki simán vissza írhatna.. Szóval úgy venném, hogy nem érdeklem igazán, szóval lehet hagynám is inkább.
2017. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire. Az ő dolga, hogy mikor ér rá írni. Amit tehetek, hogy levonom a megfelelő következtetést és olyan levelezőtársat választok, akinek ugyanolyan "fontos vagyok", mint ő nekem.
2017. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Hetekig eltűnni se szó se beszéd, szerintem bunkóság. Ebből nyilván kiderült, hogy a társunknak nem igazán vagyunk fontosak. A másik, hogy rövidesen minden érdeklődésemet elveszteném iránta. Ha 20 nappal számolunk, az 28.800 perc, és nekem ne mondja senki, hogy ennyi idő alatt nem volt ideje írni. Mindenki arra szán, amire szeretne.
2017. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!