Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egyetlen egy...

Miért nincs egyetlen egy barátom sem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, voltak eddig ismerőseim, akikkel eljártam ide-oda de mind leszakadt már tőlem és 1-2 éve úgy élek, hogy nem is járok el sehová, mindig itthon vagyok egyedül, mindent itthon is csinálok meg, a suliban sokat viccelek, mindenkivel kialakítottam egy felszínes kapcsolatot hogy ne utáljanak, de én utálom őket, jól leplezem senki sem tudja, egyszer valószínűleg a szemükbe is mondom, hogy milyen undorító emberek, amire megvan minden okom, ha leírnám ide valószínűleg egyetértés lenne, de nem az igazam akarom bizonygatni, mindenki azt gondol amit akar, nah mindegy, szerintetek hol találhatnék barátokat 17 évesen? Eddig 1 igaz barátom sem volt, szóval bőven beérném egyetlen eggyel, akivel lehetne ide-oda menni és rendes véleménye van a dolgokról, amiket alá is támaszt és nam annyi, hogy yah ez k sza* mert a Laci azt mondta, vagy ez k jó mert a Géza azt mondta...
2017. márc. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 17 éves fiú vagyok. Ha gondolod írj, és ha közel laksz akkor semmi akadálya a barátságnak.

Egyénként a problémád elég gyakori, általában ilyenkor magunkban kellene a hibát keresni szerintem.

Sok sikert neked:)

2017. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is utálom az osztálytársaimat, szal tudom milyen ez. Sajnos én is csomószor érzem magam egyedül, és nem tudom, honnan lehetne normális embereket megismerni. Csak azért gondoltam h írok hogy lásd hogy nem vagy egyedül ezzel. 14F
2017. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Én csak azt tudom tanácsolni neked,hogy járj olyan helyekre ahol jól érzed magad. Pl.: Ha szeretsz járj sportolj,ott is szerezhetsz barátokat. De az internet is megfelelő hely új barátok szerzésére. Ha gondolod nekem is írhatsz. 19/F
2017. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom alakul az "új osztály" s@ggfejek nélkül...ilyen is kell-kellett volna régen már:)

Sok sikert;)

2017. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:
Az ilyen kerdeseknel merul fel bennem a lehetoseg, hogy csinalni kellene egy facw csoportot es bevenni az osszes maganyos alakot, talan talalnak hasonszorueket. Persze normalis kereteken bellul.
2017. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5


Tedd azt ;)

Hol a gond, nincs akarat?

2017. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!