Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyiket választanád? 16/L

Melyiket választanád? 16/L

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó baráti társaságot, 5-6 igaz, bizalmi barátsággal, az osztályközösség nagyon jó, mindenki be van fogadva, téged különösen szeretnek stb. vagy egy jó párkapcsolatot, szerelem meg mindennel (fix, hogy több éves, de hogy egész életen át tartó-e azt nem tudni)?

Nem zárja ki a kettőt egymást, de ha választanod kéne, akkor melyik az amit így most "megkaphatnál" (mondjuk a szerelmet), míg akkor az igaz barátokat pedig keresned kéne, hogy döntetnél és miért?

(kor, nem)



2017. márc. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a barátokat. Az igaz barátok ritkaságnak számítanak, meg kell őket becsülni, tartani.

20L

2017. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a párkapcsolatot.


Az osztályközösség így is megfelelő. Nincs sok közeli barátom, de minden társammal jóban vagyok haveri szinten.


A jó párkapcsolat viszont azt jelenti számomra, hogy a szerelmem egyben a legjobb barátom is, tehát ha azt "megkapnám", akkor egy bizalmi barátság már biztosan lenne.


Viszont ha úgy kell érteni a kérdést, hogy ha az egyiket kiválasztom, a másikat elveszítem (pl. ha a szerelmet választom, akkor egy rossz osztályközösségbe kerülök át), akkor már nem vagyok ilyen biztos a döntésemben, mert jártam már olyan osztályba, ahol pocsék volt a közösség, úgyhogy tudom, milyen az.


17/f


Kérdező, te melyiket választanád?

2017. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz!

Hm, talán a barátokat-jó osztályközösséget, de ha kizárásos lenne a kérdés, akkor egyértelműen a szerelmet :)

2017. márc. 17. 19:33
 4/5 anonim válasza:
100%

barátokat, egyértelműen. Számomra sokkal fontosabb a barátság.


18/l

2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném hogy honnan tudod hogy az a kapcsolag fixen több éves lenne?
2017. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!