Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a hülye...

Tényleg én vagyok a hülye hogy megbocsátottam?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom 1,5-2 éve kiment dolgozni Németországba.Először még úgy-ahogy tartotta az itthoniakkal a kapcsolatot,aztán megszűntünk létezni számára.Nem tudtuk hol utolérni,megváltozott a telefonszáma,törölte magát Facebookról,semmit nem lehetett róla tudni,már kb. azt hittük hogy meghalt.Aztán nagy nehezen az anyukájának sikerült kinyomoznia hogy hol van.A barátom szülei,én és a másik legjobb barátunk kimentünk utána Németbe.Megtaláltuk,örült nekünk,elvoltunk 3 napig,mint kiderült nagyon jól megy a sora,új élete van,összejött egy német csajjal.Mikor szóba került hogy miért tűnt el,csak megvonta a vállát,hogy mindig halogatta hogy keressen minket,aztán meg egyszerűen már nem látta értelmét.Megkértük hogy jöjjön haza,erre majdhogynem elzavart minket.Végül nem egy nem kettő hosszú beszélgetés után,sikerült rábeszélni hogy mégis csak térjen haza,itthon vannak a családja,a barátai,mindenki,nem érdemeljük azért hogy ívesen leszarjon minket.Így is lett,hazajött,a csajt is hozta,beköltözött a nagyanyja régi lakásába,amit felújíttatott.Tök jó minden,de páran a régi baráti körből fújnak a barátomra,amiért így eldobott mindent,és engem hülyének tartanak hogy ilyen könnyen megbocsátottam.Szerintetek nekem is még játszanom kellett volna a sértődöttet vagy mi?
2017. márc. 18. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt a hülyeség, hogy megbocsátottál neki, hanem az, hogy haza csábítottad! Ha kint jól ment a sora, akkor hülyeség volt neki hazajönni.
2017. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne törődj mások véleményével, örülj az életnek.
2017. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak én csábítottam haza,elsősorban azért a szülei akarták.Igyekszek nem törődni azzal amit mond a többi haver,csak tényleg úgy állítanak be mint valami hatökört..
2017. márc. 18. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

rosszindulatú emberek.

a barátod persze hibát követett el, hogy nem tartotta egyáltalán a kapcsolatot a családjával, barátaival. de emiatt azért nem kell kivetni a társadalomból. már megbánta és hazaköltözött.

2017. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy besérült, mintha kb az anyjukat verte volna agyon a srác. Mindenki követ el hibákat az életben, ha nagyon jó barátom tenne hasonlót, engem is biztos nagyon bántana, viszont egy valódi barátság ennyitől szerintem nem szakad meg.
2017. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Megkértük hogy jöjjön haza,erre majdhogynem elzavart minket.Végül nem egy nem kettő hosszú beszélgetés után,sikerült rábeszélni hogy mégis csak térjen haza,itthon vannak a családja,a barátai,mindenki,nem érdemeljük azért hogy ívesen leszarjon minket."


Remélem, hogy ez kamu. Ilyen nincs. Nem hiszem el.

2017. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hogy te mit hiszel,nem kamu.
2017. márc. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!