Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hülye voltam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye voltam, mert megbocsátottam a pasimnak, hogy megcsalt, mert nagyon helyes jó pasi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen isteni jó pasi a barátom és nem tudok neki ellenállni, különben is sajnos a mai világunkban nagyon kevés a jó pasi. Így elnéztem hogy megcsalt. Lehet buta voltam, de mit csináljak, nem tudok ellenállni ennek a fiúnak. :)
2013. máj. 17. 18:28
 1/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
96%
De akkor ne csodálkozz, hogy még többször félre fog lépni és ne gyere majd ide siránkozni.
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg,de nem értem mi a kérdés..Elöször ecseteli hogy hülye hogy megbocsátott,utána meg folyamatosan arra megy hogy ilyen jó pasi,oylan,csöppcsöppcsöpp...


de hogy érdemlegesen válaszoljak: Ha külsőből indulsz maradj is vele,ha az fontosabb..én az előző barátnőmet mindigis azért szerettem ami,és nem pedig aki :) Persze gyönyörü is volt,de az megint más :-) 19F

2013. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na az én véleményem nem fog tetszeni! Igen buta voltál. Egyszer megtette szerinted nem fogja újra? Most is megbocsájtottál neki csak azért mert helyes. Értem én hogy vonzónak tartod de ha pár év múlva vissza gondolsz erre a kommentre amit most írtam akkor nagyon szégyeni fogod amiért hagytad magad kihasználni. Persze ne így legyen. De attól hogy valaki helyes még nem ok arra hogy veled bármit megtehessen. Találnál szerintem más olyan helyes pasit is aki igazán értékelne és megbecsülne.

23/F

2013. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Érett szeretet lehet, ha a külseje miatt tartasz ki:D Gratulálok mindkettötöknek.
2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

Tőlem azt csinálsz amit akarsz. Normál esetben egy épp ésszel gondolkozó ember nem bocsát meg. Hacsak....nem szerelmes olyan szinten , hogy a sűrű erdőtől már nem látja a tisztást és így a kutya se fog tudni hatni rá.

vagy...ha attól fél soha senkinek sem fog kelleni többé...

vagy...ha attól tart sosem talál még egy olyat aki mindent megad neki a 2 szép szeméért

vagy lustaság...

vagy még nagyon sok dolog.


És ja, ha balul sül el azt magadnak köszönheted, és utána ne kezd el szídni az embereket.

2013. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz ellenállni, mert nem akarsz, ezt akarod elviselni, akkor miért írtad a kérdést, tudtunkra akartad adni

figyelj inkább egyedül, mint ezt elviselni, Te magadat fogod tönkre tenni, de nem az én dolgom N

2013. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te a szerelembe vagy szerelmes... hogy hülye voltál? Idővel világos az is.
2013. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamu. Folytasd inkább a recskázást!
2013. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó pasi.
2013. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!