Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hülye szerintetek...

Én vagyok a hülye szerintetek ha otthagytam egy 6 éves nagyon jó barátságot emiatt?

Figyelt kérdés

Szóval az volt, hogy 4-ben ismertem meg a lányt. Aztán legjobb barátok lettünk. Tényleg mindig segített mindenben és ki is állt értem nagyon jó barát volt. Azt leszámítva hogy van benne egy olyan tulajdonság hogy neki mindig az kell ami a másiknak van. Szóval ha nekem akár tetszett egy fiu azt is képes volt lenyúlni. Sokszor összevesztünk de mindig kibékültünk. Olyanokat mondott hogy neki csak én vagyok az egyetlen barátja (ami igaz is volt mert neki nem sok barátja volt főleg nem igazak)és azt is mondta hogy nem bírna élni nélkülem. Rengeteg dolgo9t csak nekem mondott el. Általánosba ismertem meg 8-ból elballagtunk ugye én másik suliba mentem. Ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot de tényleg mindennap nálam aludt és ott volt meg minden. Aztán jött a nyár. Nekem van egy barátnőm akit 3 éve ismerek vele még sose veszekedtem. Bár ő elég kétszínű tudom. Na és az én volt legjobb barátnőm meg ő összehaverkodtak. Aztán kezdődött hogy nélkülem járkáltak mindenhova meg ilyenek. Oké. Ezzel semmi baj. De aztán lett egy olyan hogy megtudtam hogy ők hajnalban a városban piálnak, füveznek, cigiznek és random emberekkel piálgatnak (fiúkkal) akkor kicsit nekem elgurult a gyógyszer. És én megírtam neki (és ezáltal összevesztem a másik barátnőmmel is) azt hogy nekem ilyen barátok nem kellenek akik ilyen életmódot folytatnak és akkor ő is szépen leoltogatott engem. Na igen. Azóta úgynézki mindkettő mint két 40 éves prostituált rájuki sem ismerek. Teljesen mások lettek. Megváltoztak. Azóta ha szembejönnek velem csak megjátszottan nevetgélnek és szemetforgatnak.

Szerintetek?


2016. szept. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Jól döntöttél. A leírtak alapján egyáltalán nincs tartása a "legjobb barátnődnek" és elég gyerekes. Másrészt minek akarnál ilyen emberrel lenni, aki csak lehúz?
2016. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nemigazán volt ilyen. Szerintem én tartottam vissza őt mindezektől és most hogy itthagytam végre az lehet aki.
2016. szept. 8. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tűnik úgy, hogy ez annyira nagyon jó barátság lett volna.. Szóval ebből a szempontból rendben van. Az indokod viszont nevetséges és gyerekes.
2016. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

A barátok jönnek mennek, és az normális hogy változtok. Ők a menő tinilányok irányába, Te pedig valami másikba... Ezzel nincs semmi baj.

És ne aggódj, ha isten bezár egy ablakot, kinyílik egy ajtó, amiről azt sem tudtad eddig, hogy ott volt.

(Tehát száz másik barátod lehet még)


Ja, és az nem "nagyon jó barátság", ha lenyúl tőled egy pasit, amikor tudja, hogy neked ő tetszik, vagy ha csak lelki szemetesládának használ, de ez csak az én véleményem.

Ennyi erővel azalatt a 6 év alatt amit rápazaroltál hogy vele foglalkozol, számos más dolgot is tehettél volna... De ez is csak az én véleményem.

2016. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jól tetted, hogy dobtad ezeket, és a normális, józan életet választottad.

hidd el, még rengeteg más barátot találsz, akik nem züllenek, mint ezek.

ha forgatják a szemüket, szard le.

2016. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!