Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan tiltottam le Skype-on...

Jogosan tiltottam le Skype-on az egyik legjobb barátom, mert a webkamera előtt szándékosan szándékosan gyerekesen viselkedett?

Figyelt kérdés
28 éves létére a webkamera előtt macskabajszot festett magának szemceruzával. Tudja jól, hogy nem viselem el a gyerekes dolgait, mégis megtette. Tudomásul veszem a betegségét, ha előttem visszafogná magát. De nem tette, már sokadjára.

2017. márc. 25. 22:57
1 2 3
 1/22 TR75 ***** válasza:
90%
Nem.
2017. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez erős volt tőled. Tudod, hogy ő ilyen, és mivel azt írod, hogy a legjobb barátod, így gondolom, maximálisan tolerálod őt, netán még szereted is, hogy ilyen. De akkor ezek szerint mégsem.
2017. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"...gondolom, maximálisan tolerálod őt, netán még szereted is."


Szeretem, de a gyerekességét nem tolerálom. Mégiscsak egy 28 éves férfiről van szó.

2017. márc. 25. 23:02
 4/22 anonim válasza:
86%
Tegyük hozzá, - én vagyok az a szerencsétlen akit itt legjobb barátjának nevez- ő az ellenségemre kéjeleg. azt emlegeti aki engem megfenyegetett, aki engem bántott, és folyamatosan arra utalgat, mennyivel jobban néz ki nálam ez a személy. ezzel idegesít. Depressziós vagyok, nagyon. Egy éve szedek szerotonin visszavétel gétlót, híztam is tőle, már torzak a vonásaim, de ez őt nem érdekli. nem kapok szeretetet, csak azt hogy az ellenségem mennyivel szebbb, és az egy "igazi pasi". Ő ugyanis homokos.... én nem. nekem is vannak dilijeim, de én sosem bántottam azért amiért férfiakról küld meztelen képeket sokszro, és a véleményemre kívéncsi, valamint általam létrehozott regisztrációkkal kérlel engem hogy kérjekmás férfiak intim részéről képet neki. de én csinálok egy kis baromságot amit poénnak szánok, ennyit, 2 bajuszt rajzolok kamba, akkor töröl, tilt skyperól, és azt mondja hog valahogy mentsük meg a barátságunk... kérdem én, mitől? Mert hogy én semmivel nem bántottam.
2017. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
"Tegyük hozzá, - én vagyok az a szerencsétlen akit itt legjobb barátjának nevez- ő az ellenségemre kéjeleg. azt emlegeti aki engem megfenyegetett, aki engem bántott, és folyamatosan arra utalgat, mennyivel jobban néz ki nálam ez a személy. ezzel idegesít. " ez az egyik amiért én meg kifestettem magam...
2017. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Az igazi barátok feltételek nélkül elfogadják egymást.
2017. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
én el is fogadom olyannak amilyen, melegnek, egománnak, daginak. meg is teszem amit tudok érte, ha kér valamit ha az kellemetlen még kkor is próbálom. megjegyzem, az életben nem tiltottam le, pedig ő küldött igen undorító képeket, ahol egy férfinek a nemi szerve egy másik seggében volt...
2017. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazi barátok feltételek nélkül elfogadják egymást."


Ennyi!

2017. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te viselkedsz gyerekesen. Igazából addig akar valaki mániásan felnőttesen viselkedni, amíg ténylegesen felnőtt nem lesz. Utána már bátran mer játékos lenni.
2017. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Szerintem te viselkedsz gyerekesen."


Én viselkedem gyerekesen??? Nem én festek macskabajszot az arcomra szemceruzával és mutogatom webkamerába. Még én vagyok a gyerekes???

2017. márc. 25. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!