Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan tiltottam le Skype-on...

Jogosan tiltottam le Skype-on az egyik legjobb barátom, mert a webkamera előtt szándékosan szándékosan gyerekesen viselkedett?

Figyelt kérdés
28 éves létére a webkamera előtt macskabajszot festett magának szemceruzával. Tudja jól, hogy nem viselem el a gyerekes dolgait, mégis megtette. Tudomásul veszem a betegségét, ha előttem visszafogná magát. De nem tette, már sokadjára.

2017. márc. 25. 22:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kötött hozzáállás eléggé éretlen jellemet ír le. Te nem szereted ezt az embert. Milyen barát vagy? A szeretet arról szól, hogy kikötések nélkül elfogadod és támogatod őt. Enélkül csak kizsákmányolásról van szó (finomfizikai szinten). Képzeld el, a férjem a mai napig hobbiból ruhákat varr a játékbabáimnak, télen angyalkát fetreng a hóba, játékautókat gyűjt...

Élvezd egy kicsit az életet, ne akarj a szigorú, szürke világnak görcsösen megfelelni! De ehhez fel kell nőni.

2017. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
viszont te vagy az aki ennyitől bevágja a durcit és elmegy idegen embereknek névtelenül kibeszélni a "legjobb barátját" hát kérlek áruld el hogy mi ez ha nem gyerekes?
2017. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretet=bánthatnám, de nem teszem.

Te sem a toleranciádról lehetsz híres.

2017. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok. :(
2017. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy barátság lehet köztetek ha ennyi elég ahhoz, hogy kiakasszon téged. Ha az ilyen apróságok meg tényleg zavarnak akkor beszéd meg vele, hogy ez neked már túl sok.
2017. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Én elég sok mindent elviselek, elég sok mindent tolerálok, de amikor egy barátom gyerekesen viselkedi egy videóbeszélgetés közben, az már nálam is kiveri a biztosítékot!

Amúgy nem felejtetted el megemlíteni, hogy téged is egy mentális betegséggel diagnosztizáltak vagy ilyesmi?

2017. márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyerekes vagy. Ő macskabajszot fest magának, úristen. 24 évesen én is szoktam bohóckodni. Te meg fogod magad, és letiltod, mint egy hisztis 14 éves. Na, ez a gyerekes, nem a bajusz. Éretlen vagy.
2017. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem te festes macskabajszot.., és??

Nincs összefüggés. Borzalmasan gyerekes vagy. Sokkkkkal jobban mint ő.

Egy igazi hisztis 5 évesként képzeltelek el, első pár sor után kérdésedből.

Sose voltatok barátok. Tanuljatok viselkedést. Természetesen, főleg te, kérdező.

2017. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdésem lenne: Ti ketten mégis miért beszélgettek?
2017. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz és nem kamu, én jót röhögtem volna.


Egy 34 éves gyermeklelkű

2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!