Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek eljöjjön velem a...

Szerintetek eljöjjön velem a barátom a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Egy rég nem látott barátnőmmel vettem fel újra a kapcsolatot és találkozgatunk újra. A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, de nem ismerik egymást.

Na most ennek a barátnőmnek és az ő barátjának most lesz szülinapja és egy ilyen kis kerti partis, iszogatós buli lesz.

A barátom féltékeny típus és el akarna ő is jönni. Tudom, mért vagyok vele együtt, ha ilyen féltékeny, pedig nincs rá oka, de ezt most hagyjuk.

A kérdés, hogy akkor szerintetek mi legyen?

A barátnőmet nyilván megkérdezném, hogy nem gond-e. Csak úgy vagyok vele, hogy így legalább megismernék egymást, meg ha nem jön el akkor lehet, arra következtetnek, hogy nem vagyunk annyira jóba vagy nem tudom...

De igazából a barátom nem nagyon, de ismeri a barátnőm pasiját, és lehet ott lenne olyan haverja is a srácnak, akit annyira viszont nem bír.

A másik viszont, hogy bűntudatom lenne, ha azt mondanám a barátomnak, hogy már pedig te nem jössz és kész, mert ő viszont mindenhova elhívott engem is eddig. Na meg valszeg kicsit össze is balhéznánk ezen.


Bocsánat, ha nagyon kusza, remélem a lényeget ki tudjátok hámozni.


20/L


2017. márc. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mások is a "toldalékukkal" mennek, akkor igen.
2017. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd nem hívta meg a barátodat,akkor nincsen miről beszélnii.

Amúgy sem egészséges,hogy mindenre féltékenykedik.Igenis kell akülön töltött idő is.

A barátodnak mondd meg,hogy nem tudsz mit csinálni, őt nem hívták meg, majd legközelebb.

És te is adj egy kis szabadságot neki, tanuljatok meg bízni egymásban.

Mi rendszeresen járunk el egymás nélkül , nincsen belőle semmi baj.Minek legyek ott,amikor néhány haverjával iszogatnak? Felesleges keréknek vagy minek? Ugyanúgy egy csajosabb bulin minek legyen ott?

Persze megyünk együtt is sokszor,de nem mindig.

Nagy baj van,ha ennyire nem képes bízni benned és ragaszkodik ,hogy elmenjen, pedig meg sem hívták

2017. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!