Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyok együtt a sráccal. Hogy vegyem rá, hogy eljöjjön a keresztapám 50. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem ismer ott senkit, pedig csak azt akarnám, hogy együtt szórakozzunk
2014. szept. 19. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se mennék el, még több hónap után se. A keresztapád a te családtagod, ez egy családi ünnepség, amihez egyelőre a barátnődnek semmi köze nincs. Kellemetlenül érezné magát és joggal. Ha szórakozni akarsz, akkor vidd el randizni, kettesben.
2014. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a barátodnak....
2014. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, ha később mutatod be a családodnak, akkor már ismerni fog valakit? :D

Mondd meg neki, hogy szedje össze magát, és ne töketlenkedjen. Nem esznek embert akik ott lesznek, ha normálisan viselkedik, probléma sem lesz. Dumáltok egy jót. Hallhat vicces családi történeteket is akár :)

2014. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én még egy éves együtt járás után se tudom jól érezni magam egy idegen család ünnepségén....nemhogy egy hónap után...pedig én lány vagyok, ez a fiúknak még kellemetlenebb...meg kb. úgy hat, mintha ez a fél év múlva meg kérd meg a kezemet is típus lennél :D
2014. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem vagyunk egyformák :) Én férfiként kifejezetten szeretem az ilyen eseményeket. Vicces nagybácsik, unokatesók, tündéri nagymamák, stb. Csak jó tapasztalatom volt eddig. Mert nyilván ha hívnak, akkor szívesen teszik, és jelzik, hogy kíváncsiak rám. Mivel pedig én is kíváncsi vagyok rájuk, és nem szeretném megbántani őket, hogy húzom a számat egy meghívásra, örömmel elmegyek.


Ennyi erővel akkor esküvőis ne i

2014. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na szóval:


esküvőig nem is kellene találkozni a szülőkkel?

2014. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!