Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm szomorú és...

Legjobb barátnőm szomorú és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves. Most lett vége az első párkapcsolatának. a baj ott kezdődik hogy a srác, khm elnézést férfi 28 éves. igen tudom és most nem kell arra gondolni hogy k*va a barátnőm. csak szerelmes. a srác rokonom ismerem mint a tenyerem. És én mondtam a barátnőmnek még az elején hogy ne kezdjen vele, mert neki nem elég egy lány és mit akarhat egy 28 éves fiú egy 15 éves lánytól nem mást mint lefeküdni? De ő nem hallgatott se rám se a szüleire. most hogy lefeküdt vele és a szölei megtudták természetesen eltíltották tőle. Most pedig depressziós lett és bármit teszek egyszerüen nem tudom még egy percre sem felvidítani. Valaki segítsen..

2017. márc. 30. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Így járt a barátnőd. Nem az eszéért fogják ellopni az is biztos.
2017. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.. tudom jól hogy hülye volt. De én tényleg azt akarom hogy boldog legyen
2017. márc. 30. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, nem tudsz rajta segíteni max megakadályozni hogy hülyeséget csináljon.
2017. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
pfej pedobear
2017. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennel tobbet nem tudsz tenni csak legyel mellette es ennyi

Te figyelmeztetted korabban jo barat vagy ezen csak az ido tud segiteni az gyogyithatja be a sebet te meg csak maradj vele ennyi

2017. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!