Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy "legjobb baratnőm", most nevezzük őt Erzsinek.

Szóval van egy fiú, akivel én irogattam és ugye ő nem tudott róla. Mármint arról tudott, hogy beszélgetek egy fiúval, csak a nevét nem tudta.

Míg én elmentem a táblát letörölni (mert hetes voltam) és a padon hagytam a telefonom, ő megnézte a fiú nevét. Ugye Bff-em, ezért tudta a kódomat.

Mikor visszamentem mondta, hogy megnézte, én meg mondtam neki, hogy légyszíves ne írj rá, mert nekem tetszik és nagyon fontos az a fiú.

Ezek után ő ráírt és elkezdtek irogatni. A fiú engem hanyagolni kezdett, majd Erzsivel összejöttek. (Ezután egyébként kiderült, hogy olyanokat hazudgált rólam a fiúnak, hogy én azt mondtam Erzsinek, hogy mi már szexeltünk meg ehhez hasonló dolgokat, mikor én még csak a fiúról sem meséltem neki, csak annyit, hogy beszélgetünk)

Másnap a suliba ott mesélte hót boldogan, hogy összejöttek stb..

Mondam neki, hogy örülök (persze nem örültem, mert nekem is tetszett a fiú).

Ezután, pár nap múlva szakítottak.

A szakításuk után 2-3nappal a suliba meséli, hogy összejött az exemmel. Mondom oké, nekem mindegy. De azért bántott, hogy mindig azzal a fiúval jön össze, akihez nekem már közöm volt, vagy esetleg tetszett nekem. Egyébként ezelőtt már előfordult, hogy mondtam neki, hogy ez, meg ez a srác tetszik és Erzsi ezután rámozdult az adott fiúra.

Ti mit gondoltok erről?

Meg tudnátok neki bocsájtani ezek után?

Mit csinálnátok?

Hogyan viszonyulnátok ezek után hozzá?



2017. ápr. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel akkor semmi.
2017. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

útisten... bffnek nevezel ilyet? féltékeny... féltékeny rád, nem mondanék el neki ilyeneket, hogy ki tetszik nekem stb... ha már tudom ezt fogja csinálni, és nem is nagyon beszélgetnék vele :)ű


20/l

2017. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám :D Nem kell sehogy sem viszonyulni hozzá , nézzen egy kicsit magába..
2017. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belőle tartósan nem lesz barátnő,már most sem nevezhető annak.Hanyagolnám a helyedben,hogy ne legyen alkalma a jövőben szemétkedni, márpedig az ilyennek lennének szemét húzásai az holt biztos.
2017. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nem barátnő, pláne a legjobb. Nemhogy nem veszi figyelembe, hogy neked mi lenne a jó, de még szemétkedik is. Gusztustalan! Komolyan,szerintem te magad is meglepődnél, hogy mennyivel jobb lenne nélküle! Lehet, hogy nehéz "szakítani" vele, de ha már most ennyi gonoszságot csinált, ez bőven elég indok rá!! Ha pedig nagyon ragaszkodna ehhez a barátsághoz, akkor is jobb lenne, ha magába szállna, máskülönben továbbra is lábtörlőnek fog használni!
2017. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!