Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, de mostanában úgy érzem, hogy egyre jobban sz@rrá megy a kapcsolatunk. Ezt úgy értem, hogy mintha egyre jobban megváltozna. Én meg nem érzem már vele olyan jól magam, mint régebben. Szeretnék új barátokat is találni, csak nem tudom, hogy hol, és hogy csináljam. Esetleg hogyan lehet olyan barátot találni, akivel legjobb barátok lehetnénk?

2017. ápr. 6. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Hány éves vagy? Nemed?

A legjobb barátok sajnos nem teremnek minden bokron, van aki sosem talál igazi barátokat. :(

2017. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is jól jönne a társaság

És a poén benne hogy az én legjobb barátnőm is hülyén viselkedik (lány vagyok) de nem tudok semmit tenni..

Amúgy tippem:menj edzeni sportolni, ismerkedj a világban és ne a Facebookon most az egyszer, igaz barát nagyon kevés van, de rájössz idővel hol keresd! Vagy keress fel rokonaidat hogy nincs e olyan (fiú vagy lány) veled egy idős személy akirol te eddig nem tudtál vagy nem is vetted észre.

14/L

2017. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!