Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na mostan mit csináljak?

SPPT kérdése:

Na mostan mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmába kerültem, igazából nem szeretem ezeket itt a gyakori-kérdéseken megvitatni, de most kivételesen ismeretlen emberek tanácsára van szükségem.


meghívtak egy szülinapi bulira, medencés party, sok jó csaj, nagyon jónak ígérkezik. A lány akinek szülinapja lesz külön megkért hogy ne szóljak senkinek, hogy nem akar sok embert, stb. Az a para hogy a legjobb barátomat se hívta meg, aki a csajoknál nem annyira népszerű. (sőt, egyáltalán nem az) külön kérték hogy neki semmikép ne szóljak, mert nem szívesen látják.


Mondom ok, ha a haver nem kérdez rá, én sem mondok semmit. Erre pont ma kérdezi hogy mit csináljunk szombaton.


Szal most mit csináljak? legyek gecx és kamuzzak be valamit, de azt meg valószínű megtudja. Ha meg elmondom neki azzal eljátszom a csaj bizalmát, és a haver is megsértődhet. Ha meg puszta barátságból és empátiából nem megyek el, akkor könnyen lehet hogy majd a teljesen átlagos, anonim szombati biliárdozás (a haverommal) közben rám jön az agyfasz hogy simán lehettem volna egy medencés partin a suli legjobb nőivel.


Szal nagy dilemma, ti mit tanácsoltok?



2017. ápr. 10. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy szülinapi buliba hívtak, de csak kis baráti kört és ezért nem szeretné a szülinapos, ha a meghívottak még plusz vendégeket vinnének.
2017. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha igazi barát, akkor támogat a csajozásban és nem azt várja el, hogy szenvedj.

Igazából nem kell mondanod neki semmit, ha később mégis rákérdez akkor megmondod, hogy azért nem szóltál mert őt úgysem hívták.

Ha nem érti meg nőjön fel végre.

2017. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ő mit választana egy bulit jó nőkkel vagy biliárdot veled és válaszd azt amit ő mond:D
2017. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, itt a többség inkább a pillanatnyi örömök megélését támogatja. Én egy kicsit hosszabb távon szemlélem a dolgokat: ha valóban népszerű vagy a lányok körében, bulid, csajod még rengeteg lehet, az igaz barátság viszont ritka kincs és nagyon törékeny dolog.

Ha megkérdeznéd a barátodat, valószínű, nem követelné tőled, hogy a kedvéért mondj le a buliról. De lehet, hogy okozna benne ez a dolog egy törést, és úgy jönne le neki, hogy ő csak addig jó társaság számodra, amíg valami érdekesebb nem adódik és bármikor lepattintod őt, ha népszerűbb emberekkel van alkalmad lógni. Előfordulhat, hogy ezután a barátságotok már nem lesz olyan, mint korábban.

Ezt kell mérlegelned, hogy érnek-e azok az emberek, nők annyit, hogy kocáztasd miattuk, hogy esetleg eltávolodsz a barátodtól.

Én a magam részéről nem erőltetném a barátkozást olyan emberekkel, akik belekavarnak a barátságomba, titkolózásra, sunnyogásra biztatnak, választásra kényszerítenek; még ha nagyon tetszetős is a külsejük.

2017. ápr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!