Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a barátaim...

Mit csináljak ha a barátaim kikozositenek? 13f

Figyelt kérdés
4 barátom van, jól elvannak együtt..Engem kb. ember számba se vesznek..Egymást megvárják suli után, engem nem, beulnek egymásnak le mellém 1x sem..Mindig nekem kell odamennem velük beszélni mert maguktól meg se mozdulnak..Próbálok erőszakos lenni de úgyse..Mit csináljak?Hagyjam ott őket?Már 6 éve a barátaim..
2017. ápr. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert hivod oket barataidnak? Nem azok. Ismerosok. Haverok. Maximum. Ne keverd a fogalmakat, mert csak magadat zavarod ossze.

Ne eroltesd magad senkire, teljesen folosleges es csak megjobban kerulni fognak.

Olyan emberekkel baratkozz akivel van kozos hobbi, kozos erdeklodesi kor.

2017. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok. Hagyd őket és ne érezd magad rosszul miattuk. Keresd mások társaságát.
2017. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te gondoltál rájuk úgy, mint a barátaid
2017. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Hát mindenek előtt, fejezd be az aggódást. A barátaid NEM közösítenek ki. Azok az emberek akikről írtál NEM a barátaid.
2017. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!