Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány fojton roszat mond...

Viktoria23 kérdése:

Egy lány fojton roszat mond rólam ez miatt nincsenek barátaim ahol lakok mit tegyeg?

Figyelt kérdés
Ha a régi barátnőm aszt mondta a új suliba hogy útálok ott mindenkit és ők el hitték már nem beszélnek velem semmi 1 barátnőm van Slovákián de en Austríban lakom. Nem sokat találkozunk.

#mond. nincsenek barátim
2017. ápr. 9. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem hittek neki, de miután meglátták a helyesírásod elmenekültek előled.
2017. ápr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ok, hogy nem Magyarországon élsz, de ne mond nekem, hogy nem tanítottak meg az alapvető magyar helyesírásra. Én Angliában élek, és az alapvető szavakat helyesen írom.

Tanácsolom, hogy ne foglalkozz a barátnőddel aki amúgy sem kedvel, inkább gyakorold a nyelvtant, mert ez borzalmas.


Arról nem is beszélve, hogy ha segítséget, tanácsot vársz idegen emberektől, tiszteld már meg őket annyival, hogy megpróbálsz helyesen írni.

-folyton

-tegyek

-azt

- utálok

ez csak pár a sok közül..

2017. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gyp-s vagy, azért nem beszélnek veled.
2017. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki utál, azzal nem kell foglalkozni. Próbálj nyitni az osztálytársaid felé.

Alapvető helyesírás, csak ennyit írok.

2017. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki pletykák alapján ítél, azzal nem érdemes foglalkozni.
2017. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!