Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeret engem senki...

Miért nem szeret engem senki a barátaim közül?

Figyelt kérdés

Az egèsz fiú banda az osztályban gyakorlatilag èszre sem vesz pl: 2 hètig beteg voltam egyik sem hívott/üzent nekem hogy mi van velem vagy valami

A másik meg minden este játszanak ezzel a CSGO Játèkkal nem mondták volna egyszer se hogy menjek játszani vagy valami ők csak a gép előtt ülnek ès játszanak/skipe olnak èn meg ki szoktam menni a szabad levegőre biciklizni,sètálni,focizni meg ilyenek már többször is elhívtam őket de NEM ők csak a gèppel játszanak nèha tök magányosnak èrzem magam ez miatt hogy nem a barátaimmal megyek ki a levegőre hanem az anyukámmal meg apuval meg leggtöbbször egyedül ez mièrt van?(Bocsi a fogalmazásèrt)



2017. ápr. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, te erettebb vagy mint ok, mivel te nem egesz nap a gep elott kockulsz, hanem mozgosz, termeszetbe vagy, es ettol neked is jobb! Ne feledd, a barat erdeklodik utanad, megkerdi hogy van, miujsag, es hogy tud e segiteni. Azonban lehet csak haverjaid vannak, mivel azok csak akkor vannak veled, ha neked kell valami. Szoval azt tudom neked tanacsolni, hogy probalj olyan baratokkal ismerkedni, akikbe tenyleg megbizhatsz, akikkel mindig tudsz jatszani, es tudod, hogy nem vernek at. Csinald azt addig amig eddig is csinaltal, menj ki a szabadba a szuleiddel, tanulj, mellette viszont erezd jol magad, mert nem csak CSGO bol all az elet!
2017. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor talán nem is a barátaid, legfeljebb haverok, ismerősök....
2017. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ megfogadom a tanácsokat szèp estèt
2017. ápr. 8. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresgélj olyan barátot, aki hasonló érdeklődésű mint te
2017. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy sportegyesületbe. Foci, bringa, stb...
2017. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!