Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor bukkannak fel az eletemb...

Mikor bukkannak fel az eletemben az igaz baratok?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, most keszulok egyetemre, de egyszeruen nem tudom megerteni.. van altalanos iskolas korom ota egy "barati" tarsasagom.. de egyre inkabb letor a teny, hogy ok mind feluletes baratok csak... az egyik lenyul, a masik a nomre hajt, a harmadik mindig mindenben kiokit pedig meg a hulye is tudja, hogy nevetseges amit beszel, a negyedik pedig kibeszel.. epp most vettem tudomast egy ujabb kibeszeleserol, es egyszeruen annyira letor a teny, hogy en ugy igazan senkiben sem bizhatok meg.. mit csinaljak szerintetek? amit most erzek valami borzaszto rossz es epp kesz lennek irni valamelyik "baratomnak" hogy elmondjam mi bajom, de semmi ertelme nem lenne.. pedig egyebkent en magamat jo baratnak tartom.. en oda adom az autom hogy xbol yba eltudjon menni, elviszem oket, ha lelki tamasz kell megint ott vagyok, de nekem ezeket miert nem viszonozza senki?
2017. ápr. 13. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem könnyű igaz barátokra szert tenni, de pár jó tanácsot erre olvashatsz itt:

[link]

2017. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Kevés az olyan ember, aki a saját érdekein túlmenően ott állna a másik mellett. Sajnálom, mert tudom, milyen kegyetlen érzés az üresség; csak én meg nem tudok jópofizni a felszínes ,genyó emberekkel. Kitartás!


24f

2017. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hasonló a helyzetem. Voltak barátaim, de sajnos sok mindenkiben csalódtam. Egy idő után eltűntek mellolem. Nem kerestek, vagy leráztak, ha nekem volt valami gondom. Biztos bennem is volt hiba, de úgy érzem a szivem-lelkem kitettek értük, talán ez volt a baj. A minap döbbentem rá, hogy már mindenki lemorzsolódott körülöttem. Próbálom lekötni magam még más dolgokra figyelni,de néha szükségem lenne egy igaz barátra. Talán egyszer akad egy.

25/L

2017. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!