Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a barátnőmre, aki ugyanazzal a sráccal smárolt, mint akivel én életemben először?

Figyelt kérdés

Szóval voltunk októberben bulizni. Ott volt egy fiúval életem 1. csókja.

Most januárba pedig megint ott volt a bulin az a fiú, de most a barátnőmet szúrta ki.

A barátnőm jól tudta, hogy azzal a fiúval táncol akivel én anno.

Ennek ellenére belement és többször smárolt a fiúval



Ti mit gondoltok erről?



2016. jan. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha október óta nem találkoztál a fiúval, akkor semmit, az már régen volt.
2016. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha járnál a fiúval, vagy lenne "valami", akkor azt mondanám, hogy nem szép dolog tőle. De van valami kapcsolat a fiú és közted? Mert ha semmi, akkor nem lehet egy szavad se.
2016. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs köztetek semmi és nem is volt csak tánc és csók,akkor közöd hozzá kb semmi.


Hiába rossz.De ez van.


Ha jártatok akkor tényleg gázos a dolog.

2016. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jogosan.

Ha több nem volt a fiúval, nem beszéltek, nem jártok akkor semmi közötök egymáshoz, nincs semmi ami miatt rosszat tenne a barátnőd azzal, hogy ő is kavart a sráccal.

2016. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez nagyon rossz érzés lehet..

Lehet én is kiakadnék.. Ha a barátnöd tudta hogy tetszett neked vagy tetszik (HA TETSZIK/TETSZETT) akkor nem volt töle szép.. Ha nem tetszett akkor viszont el kell fogadnod.. Nem kell ilyenért haragúdnod rá. :/

2016. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszólalt benned a birtoklási vágy kiscsillag. Ha nem vagytok együtt, akkor sem okod, sem jogod duzzogni.
2017. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek te nem jársz azzal a fiúval szóval ezért nem kéne haragudni. Meg ha nagyon jó barátnők vagytok akkor nem kéne eldobni a barátságotokat egy fiú miatt szerintem. Nem ér annyit. Egyébként te több mint két éve ezen a kérdésen agyalsz??
2018. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan elmondtad a barátnődnek és tudta hogy neked még mindig tetszik az a srác, akkor szerintem sem volt szép tőle.


Egyéb esetben nem hibázott.

2018. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!