Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így? Veletek is...

Miért érzek így? Veletek is ez van?

Figyelt kérdés
Egész életemben egy legjobb barátnőm volt. Gyerekkorunk óta barátok voltunk, volt hogy eltávolodtunk egymástól de mindig egymásra találtunk megint. Több barátnőm is van de velük nem érzem olyan jól magam. Sőt néha unalmas is velük lenni. Legjobb barátnőm külföldre költözött már csak interneten tartjuk a kapcsolatot. Rajta kívül nem tudok senkivel sem bizalmas kapcsolatot kialakítani. Ti is így éreztek vagy van több "legjobb barátnő" is?
2017. ápr. 13. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nincs.
2017. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Fiú létemre, nekem is egy lány a legjobb barátom (igem, barát semmi nem volt, semmi nem lesz). Mivel felnöttünk saját élete van neki is meg nekem is igy már nem olyan mint régen. A lényeg az, hogy ha nem is beszélünk naponta de én is és ő is tudja hogy baárhol, bármikor, bármit.... ea ezen a távolság sem változtat.
2017. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés lényege??
2017. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!