Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg kedvesen?

Hogyan mondjam meg kedvesen?

Figyelt kérdés
a baratnom mindig budos...de latom hogy keni magat meg minden de megis. Hogyan mondjam meg neki kedvesen a ledvesen nem mondhatot?

2017. ápr. 17. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"ledvesen nem mondhatot?"

Ezt valaki értelmezze nekem, köszi.


Ünnepre vehetsz neki valami illatos dezodort vagy sampont.

Keni magát? Mivel?

2017. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha büdösnek érzed, akkor nem működik köztetek a kémia...

hogy tudsz így vonzódni hozzá? Apró dolognak tűnik, de szerintem hosszabb távon nagyon betehet egy párkapcsolatnak, és érdemes lenne elgondolkodni, biztos egymásnak vagytok-e teremtve...

2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csak te érzed büdösnek, valószínűleg az az alap illata. Én is ismerek olyat akinek az alap test"szaga" irritál. Édeskés de én utálom. Erről nem tehet. Ha szólsz neki akkor se tud vele semmit kezdeni.

Ha valamelyik kencéjét gondolod büdösnek akkor meg vegyél neki másikat amelyiknek tetszik az illata.

2017. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Hagyd a francba, ha magán nem érzi, más után se fogja elhinni.. Meg nekem is volt ilyen emberrel közöm, majd úgyis szétváltok..
2017. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1: Kedvesen nem mondhatót. :D


Kérdező: Fürdik rendesen? Ha igen, akkor ilyen az alapszaga. Ha nem, akkor ott a gond.

Akkor meg........ciki.....de ezt nem lehet kedvesen vagy nem kedvesen.....egyszerűen mondd meg neki,hogy nem tetszik a testszaga.

2017. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nem a te hibád,hogy szaros a pic*hád" :D
2017. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!