Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj hogy együtt fürödtem a...

Baj hogy együtt fürödtem a barátnőmmel? (lány)

Figyelt kérdés

Szóval ma szóba került két másikkal hogy mi együtt fürdünk ha egy helyen alszunk és ők nagyon furcsállták... Azt mondják hogy ők külön szoktak. Mivel legjobb barátnők voltunk ezért nincs semmi szégyellnivaló. Mi a véleményetek erről, illetve vannak-e saját tapasztalataitok?

14/L



2017. ápr. 21. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is pont 14 évesen fürödtem a baratnommel :)

Szerintem cuki, van benne nemi leszbi hajlam, de végulis sok lany egymason gyakorolja a csokolozast, szoval..

Mi ugyan nem csokoloztunk, de egymas mellét mindig osszehasonlitottuk ugy, hogy felhuztuk a melltartot, és még meg is fogdostuk egymasnak :D

Igy 18 evesen mar furcsa lenne, de 14 eveseknel ez a kamasz kori fellobbano, kezdodo szexualitas még aranyos!

2017. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A mellunket mi is összehasonlítottuk de még nem fogdostuk 😊
2017. ápr. 22. 21:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, hogy leszbikus
2017. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Dehogyis xD
2017. ápr. 23. 09:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi, laktam kollégiumban, ahol közös férfi zuhanyzó volt, 6 szeményes, néha tele volt, és néha összefutottam a szobatársakkal is, pedig nem voltam kíváncsi a szőrös valagukra... :)

Úgyhogy ennél nagyobb bajotok ne legyen az életben, csajszik!

2017. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A rá vagy szorulva, és a direkt csinálod között van különbség.
2017. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Leszbikus osztálytársaim csinálják ezt. De komolyan.

17/L

2017. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is fürödtem mára barátnőmmel.ebben nincs semmi olyan dolog.lányok vagytok mindketten.🙃
2020. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!