Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek? Írjak neki...

Mi tévő legyek? Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Ma tartja a barátom a születésnapi buliját, de pontos részleteket nem mondott a buliról (helyszín, időpont.. stb). Mit gondoltok, nekem kellene írni és kérdezni hogy mehetek e vagy várjam hogy ír? ha nem akkor sértődjek be?


Az a baj, hogy nem szeretem a barátait és tudja hogy nem szívesen megyek, de számomra nagyon fontos.

Segítsetek! L/21


2017. ápr. 22. 18:40
 1/4 SZOTYEE8 ***** válasza:
Hagyd, hogy ő hívjon csak akkor jelenj meg ha meghív mert anélkül tiszteletlenség odamenni. Ha fontos vagy neki akkor hívni fog.
2017. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SZOTYEE8 ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy ha nem mondott részleteket a buliról vagyis semmit akkor nagy valószínűséggel nem akart meghívni téged főleg annak tudatában ,hogy nem szívesen mész.
2017. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hívott meg a pasid, a szülinapi bulijára? :O

He? :O

Haaaat... szerintem hagyd, ne szólj neki.

Mindenesetre nagyon "érdekes".

2017. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem a pasim, csak barátom

szerintem felhívom...

2017. ápr. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!