Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék újra rátalálni?

Hogyan tudnék újra rátalálni?

Figyelt kérdés

Régen, mikor 14 éves voltam nagyon sokat chateltem interneten. Akkor egy oldalon megismertem egy fiút, max 1 évvel lehetett nálam idősebb. Hasonló érdeklődési körünk volt, nagyon sokat beszélgettünk MSN-en (akkor még létezett és nagy divat volt). Aztán ugye megszűnt az MSN, és elszakadtunk egymástól, pedig évekig barátok voltunk.

Én azóta is nagyon sokat gondolok rá, nagyon közel állt hozzám, igazán jó barátomnak tartottam és úgy láttam, ő is így tekintett rám.


Megpróbáltam rákeresni facebookon, de a nevén és azon kívül hogy budapesti, nem sok támpontot tudtam beírni a keresőbe, ráadásul a neve sem egy ritka név (Horváth Dániel). Órákig kerestem, de hiába, nem találtam meg.

Bár igazából külső alapján annyit változhatott azóta, hogy lehet simán elsiklottam felette, azon kívül akiknél semmilyen más adat nem volt megadva, se kép, se semmi, nem tudtam eldönteni ő lehet-e. De az is előfordulhat hogy nem is a rendes teljes nevén regisztrált.


Nem tudom mi tévő legyek. Akkoriban mikor beszéltünk még rocker volt, vagy valami ahhoz hasonló, fekete ruhákat hordott, szemüveges, duci testalkatú, barna hajú és szemű. Szerette az animéket is, és azt hiszem asztalosnak tanult.


Tudnátok tanácsot adni hogy bukkanhatnék rá újra? :/


Nagyon hiányzik és érdekel vajon mi van vele... Szeretnék újra a barátja lenni.



21/L



2017. ápr. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello

Hát figyelj , lehet amikor kerested Facebookon akkor elsiklottál de azis lehet ahogy mondtad hogy a külseje megváltozott pl lefogyott vagy már nem jár rocjer ruhákba. De az is lehet hogy nincs Facebook felhasználója.

Annyit tudsz tenni hogy keresed de jól nèzd meg a profilkèpet ès úgy menj tovább hogy tènyleg nem az .

2017. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglett a fiu?
2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, a mai napig nem találom. És már fel is adtam a keresést.
2019. jún. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!