Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet értelmes, kedves...

Hol lehet értelmes, kedves emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szerintem nem csúnya, és szeretnék ismerkedni, fiúkkal lányokkal. Értelmes, kedves társaságot szeretnék. A barátaimmal nem járunk el, mert ők maguknak valóak, nincs olyan, hogy akkor elmegyünk a könyvhétre, vagy ilyesmi. Általában sétálgatva beszélgetünk és ennyi. Jártam egy ideig egy keresztény összejövetlre fiataloknak, a Fék péntekre, de nem igazán jött be. (Egyébként nem igazán jött be, ezért nem is járok már oda). Valakinek volt már hasonló élménye? :(

2017. ápr. 24. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, kedves ember kevés van manapság, és egy vallásos emberrel lehet nem épp a legjobb együtt élni.


18/f

2017. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegy, hogy valaki kereszténx vagy nem, ha nem erőlteti másokra a meggyőződését. Egyébként én sem vagyok az, lehet ez nem volt egyértelmű.
2017. ápr. 24. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk ;)
2017. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék :) 22/L
2017. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 13 vagyok(fiu) de szerintem mindenhol lehet emberekkel ismerkedni de mar ha ott tartunk hogy 18 akkor altalaban a buliban nem jo mert hat khm tudjatok az ivaszatnak mi lessz a vege :D suliban talan de ott a fiukkal nem nagyon mert hat ilyenkor a legtobb fiu bunkon a kulso formakra hajt azaz a mind1 nem irom le mert te is erted es en csak oltast kapnek de szerintem baratkozz lanyokkal aztan fiukkal :D es mondjuk ugy hogy mondjuk facebookon vagy az iskolaban kiszelemelt barati korokkel fiukkal lanyokkal szolitsd le oket ennyi lenne a valaszom :D
2017. máj. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ha még mindig aktuális a dolog, én szívesen beszélgetek veled. Én is hasonló helyzetben vagyok.


23/F

2017. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zuhanó Sólyom válasza:

Szia!

Én 21 éves ENTP srác vagyok, és szívesen megismernélek. ^^ (párkereséstől függetlenül)

Szóval ha még mindig aktuális a dolog, állok rendelkezésedre. ;)

Üdv,: Tamás

2017. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!