Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ciki a haverjaim szerint...

Miért ciki a haverjaim szerint hogy 7 órákkor fürdök? 18/F

Figyelt kérdés
ők ilyen 11 vagy éjfélkor szoktak és ez miért menő?

2017. ápr. 24. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert azt hiszik, hogy utána rögtön le is fekszel aludni.
2017. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Mi közük van hozzá? De várj még jobb mit számít az ő véleményük abban hogy te mikor mész fürdeni?

Nem menő sőt szemétség csak felverik a családot este 11-kor a víz csobogással meg a kóválygással...

2017. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg mert ők tovább messengereznek mint te.
2017. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őket kérdezed ahelyett, hogy olyanokat kérdezel, akik sem téged, sem őket nem ismernek?
2017. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, azért mert azt hiszik, hogy utána neked már lövik a pizsit. Bezzeg ők rosszfiú, és ha kell akkor 11-kor is lelépnek otthonról.. De igazából nem lépnek le, mert azt lehet fürdés után is..

Nekem is beszóltak már, ha hamarabb mentem fürödni. Sokkal jobb fürdés után bekockulni, aztán lefeküdni. Mint elálmosodni, aztán legyen erőd elmenni fürdeni.

2017. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha úgy érzed fürödnöd kell, nem fürdesz le, csak hogy várd meg a késő estét? Akkor fürdesz, amikor jónak látod. Sokan otthon nappal fürdenek, pl sportolás után. Aztán utána már nem kell nekik. Jobb mint izzadtan otthon ülni a nap további részében. ha ők 11-kor fürödnek, hát fürödjenek. Ha te 7-kor, akkor hétkor.
2017. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan öreg vagyok már, hogy nem is értem azt a szót, hogy ciki. Mi az hogy ciki?
2017. ápr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze hogy ciki, manapság már az a menő ha nem is fürödsz 😂
2017. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos csak szivatnak ;) (legalábbis mi a barátaimmal mindig szekáljuk egymást :D (persze csak viccből))
2017. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját döntése, hogy hányszor akar fürödni egy nap/egy héten. Akik nem izzadnak annyira, azok nem is fürödnek annyit. Akiknek alapból szárazabb a bőre, annak nem is tanácsos sokat fürödnie, mert kiszárítja a bőrét, aztán meg csodálkozik, ha kenegetnie kell krémekkel. Ja talán nem kéne, ha nem mosná le a természetes védőréteget a bőréről. Nem tudom ki mennyit fürdik és kinek mi ciki, de azért el kéne gondolkodni, hogy egy idő után a fürdés már egészségtelen. Fürödj akkor, amikor szükséges. Amikor nem vagy izzadt vagy piszkos, ergo nem szaporodhatott el semmilyen káros baktérium a bőrödön, akkor nem kell lefürödnöd fölöslegesen, hiszen nincs miért.
2017. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!