Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyenkor?

Norbert:3 kérdése:

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha a barátom át akar jönni lazulni játszani,de nincs szobam és elég ciki a helyzet..És ez miatt sem akarok most barátnőt:( ستر 15/F

#szoba #ciki #hollokutya xd
2017. jan. 11. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha barát tényleg s bízhatsz benne, akkor elmondod mindezt s meg fogja érteni. Ha nem bízol benne vagy relyteni akarod a tényt, mondd neki: A szüleid nem szeretnének társaságot egy ideig, kikészítik a nyüzsgő kollégák s otthon nyugiban akarnak pihenni.


Nekem anno nevelő father miatt nem jöhetett át senki, volt hogy sunyiban jött át az akkori barátnőm.


Ám sok gyereknek nincs saját szobája, nekem is csak a családiban volt, de panelbe költöztem, mert elvált anyám. Aztán csak a külön költözéskor lett saját.


Ismerek olyanokat, akik tesókkal vagy szülőkkel alszik egy szobában, de olyat is ahol az egész család egy nagy szobában alszik... vacak magyarország xD

2017. jan. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!