Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverjaim szerint anyám bomba...

Haverjaim szerint anyám bomba nő, ez a kijelentésük engem frusztrál, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sok haverom csak azért jön át hozzánk, hogy anyámat stírölje...

Én nyilván nem tudok úgy tekinteni anyára, mint nőre(Isten ments!), és ugyanezt várnám el a barátaimtól is. Tény, hogy anya a kora ellenére nagyon fiatalos (most lett 38) és szép, de azért mégis csak az anyám és nem tetszik, ahogy a haverjaim előttem beszélnek róla. Már beszéltem velük erről, nagy balhék voltak belőle , mégsem változott semmi. Pedig anyu egyáltalán nem öltözködik kihívóan, ha tudja hogy vendégek jönnek hozzánk, es általában mindig van valaki nálunk, normálisan, sőt, elég konzervatívan öltözködik... Nem tudom, hogy most csak heccelnek a haverok, de elegem van már abból a tiszteletlenségből , amit az anyám felé tanúsítanak...

Mit tudnék tenni, ha a "megbeszélés" es az eléggé erőteljes fellépéseim sem segítettek?


16/F



2017. ápr. 9. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Hoppá, rossz kategóriába tettem xddd
2017. ápr. 9. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Látják hogy idegesít ezért csinálják,ne kapd fel a vizet vagy te is beszélj az annyukról direkt.

Ha már látják hogy nem hoz lázba a téma hidd el úgyis megunják.

Nekem a saját párom heccel anyámmal mert anyu is jó nő a korához képest de amugy meg köszönni alig tud neki annyira szégyenlős csak engem heccel vele.

2017. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedülálló? :)
2017. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Haha.

Együtt vannak apámmal.

2017. ápr. 9. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Plusz a szeretőjével :D
2017. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:)))
2017. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj tudom mit érzel,ha lány lennél még xarabb lenne.

Nekem anyum alakra jobban néz ki mint én és ha bemutatom a haveromnak,barátomnak sose marad el a stírölés...-bármilyen diszkréten is megy a dolog.

Rossz érzés mert szeretem és gyűlölöm egyszerre,a barátnőim is olyan feneket akarnak mint anyunak,a másik olyan ruhát,hajat stb....

Szóval megértelek.

19/L

2017. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz. Fiatal korában az én anyám is bombanő volt, és én is nehezen emésztettem meg, hogy attól, hogy nekem az anyám, attól még a haveroknak csak egy bombanő marad. Volt olyan haver is, aki rendszeresen elcsórta anyám bugyiját, míg be nem sikerült azonosítani.
2017. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a bugyis dolog azért erős...

Csak en sem nézem meg a haverjaim anyját, mert hát mégis csak... Szerintem ez a tisztelet egy elvárható formája lenne.

2017. ápr. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!