Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, ha meghalljátok...

Mit gondoltok, ha meghalljátok azt a szót, hogy török?

Figyelt kérdés
Egy török barátom megkérdezte, mit gondolnak a magyarok, ha meghallják azt a szót hogy török, kíváncsi vagyok az általános véleményekre.

#magyar #barátság #kultúra #török #török magyar barátság
2017. ápr. 25. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy gusztustalanok és nyomulósak. Ahol élek sok van belőle, a parkban mossák a lábukat és a padon vágják a lábkörmeiket, undorító a többség. Alkalmazkodni is csak kevés akar.
2017. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jumurdzsák
2017. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Remove kebab
2017. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
jó fürdőépítők és jó vendégek
2017. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Na, miután a szláv alapnépesség és a Habsburg-keresztény rátelepítések mentalitása kellő arányban megmutatkozott jelen kérdés alatt, lássunk néhány gondolatot emberünk számára, csak mert nem venném a lelkemre, ha enélkül maradna:


Turan, Gök Tengri, Göktürkçe, Orhun yazısı, Irk Bitig, Yurt çadırları, Kurtlar, Ay, Dombıra, Metehan, Bilge kagan, Attila, Yetivezir... Ístambul, Ankara, Baku, Tashkent, Samarkand, Fergána, Csebokszári, Kazán, Asztana, Almatı, Ürümcsi, Jakutszk, Türkvizyon... és most nem állnék neki kedvenc vloggerek, együttesek és mindenféle nevek százait kilistázni.


Türkler biznin (finugor-magyarlar) büyük kardoshlarımız va biznin (ogurtürk-magyarlar) atalarımız. Biz, turanliklar balaları ham hala ülkede yaşaymiz, fakat azınlıkta, alman- va slavmagyarlar arasında. Ama biz Türk Dostlugu hiç kaçon unutmaymiz. Oghuz kardoshımga Magyarisztándan salom bolsun, veya eger buyerdasiz, khosh keldingiz!

2017. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kebab. Nagyon szeretem, és emiatt a török szó inkább pozitív nekem.
2017. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szabadidőmben történelmi életrajzi regényeket is szoktam írni. Egy mostani épp a török megszállás idejében zajlik, így adatgyűjtés közben igencsak el kellett mélyednem a témában. Számomra tehát elég elvonatkoztatni az ellenséges érzelmektől.
2017. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor harmadikok lettek a foci-VB-n Dél-Koreában. A dél-koreaiak negyedikek lettek, és odahívták őket a törökök ünnepelni. Konkrét arcok, focisták abból a csapatból (nő vagyok szeretem a focit).

Török szavak az Egri csillagokból. Kívülről tudtam az egészet.

2017. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon távoli rokonok.

Jó kaja, büszke nép, hangosak.

Ennyit tudnék mondani most hirtelen ami kipattant a fejemből :D

2017. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!