Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még megmenthető ez a barátság?

Még megmenthető ez a barátság?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben a couchsurfingen összebarátkoztam egy szintén Pesten élő török fiúval hogy gyakoroljam az angolt. Találkoztunk is decemberben, minden jó volt. Most márciusban megpróbáltunk összehozni egy újabb találkát. Mivel sokszor lemondta az utolsó pillanatban, meg ilyet írt, hogy találkozzunk hétfőn és majd megírja aznap h mikor és hol, de nem írt, kiosztottam udvariasan. Először kedvesen hárított, és mondta h amúgy is tartozok neki egy itallal az első taliról (nem volt nálam elég pénz), mikor másodjára is kiosztottam a fenti indokok miatt, a következőt írta: "Okay, frankly speaking I think you should find another friend to hang around. Sorry to say that but this period of time is so hectic for me so i am afraid i do not have time till May" Ez egy udvarias 'menj a pokolba?' Gondoltam, hogy májusban ráírok, hogy találkozzunk és bocsásson meg, amiért kiosztottam, szerintetek jó ötlet? Jogosan voltam mérges rá? Amúgy tényleg elfoglalt, dolgozik+költözködik. Köszi a segítséget! 22/F

2017. márc. 29. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki lehet elfoglalt, de szerintem ha valaki valakivel akar talalkozni megolgja es idot szakit ra, a tobbi csak kifogas. En is dolgozok. 12 otazok meg is van idom a barataimra. Akik pedig sokszor lenondjak,el kell gondolkodni, hogy az illetonvaloban ugyanugy szeretne-e tovabb folytatni a baratsagot, lehet nem meri megirni neked,hogy nem akar talalkozni. Es ezert talal ki mindig valamit. Nyilvan johet kozbe valami, de ha sokszor az mar gyanus. Szerintem koncentralj a tobbi baratodra. Irtad, hogy torok fiurol van szo. Mas kultura, lehet ok nem igenylik surun a barati talalkozast sem.
2017. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha nyugodtabbnak éreznéd magad tőle, hogy te mindent megtettél,akkor irj neki májusban.Egy próbát megér, ha nem veszi a lapot akkor inkább hagyjad.Az nem volt szép amit az italról irt neked.Ha nem olyan régóta ismeritek egymást,gondolkodj el rajta tényleg a barátod-e vagy csak egy szimpla ismerős.A viselkedése alapján inkább az utóbbira tippelnék.
2017. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az egész. Azért nem egy régi barátságról van szó,amit meg kéne "menteni". Tulajdonképpen ez a barátság alig kezdődött el, szóval ha nem akar,akkor nem akar. Hagyjad!
2017. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!