Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan hogy egy...

Volt már olyan hogy egy kicsit féltetek egy új baráttól?

Figyelt kérdés
Az egyetemen néhány hete megismertem egy lányt, és jóban lettünk, hamar megtaláltuk a közös hangot. Úgy tűnik, hogy nagyon barátkozós, vidám, közvetlen. De nekem kicsit furcsa ez a túlzott közvetlenség. Olyan, mintha évek óta barátnők lennénk, nagyon sokat beszélünk, meg meg is van a közös hang, de nekem ez akkor is kicsit parás, hogy honnan ez a nagy barátság, meg vajon mire fog kimenni. Tényleg kedvelem, de nem értem, egy kicsit félek tőle, hogy mi lesz. Azt se tudom, mennyire engedjem közel magamhoz, mi az, amiről beszéljek, vagy mi az, amiről még ne, mennyire bízzak meg benne. Egy kicsit ijesztő ez a nagyon közeli friss barátság. Én is lány vagyok.
2017. ápr. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, hogy nem volt még soha olyan ember az életedben, akivel egy hullámhosszon vagytok az első perctől:(

Ez nem ritka vagy furcsa dolog.

Örülj neki, ez nagyon jó dolog!!

2017. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De volt már, de 1-2 héten belül úgy viselkedni, mintha legjobb barátnők lennénk évek óta, egy kicsit parás. Nem tudom, hogy mindenkivel ilyen, vagy rán kattant valamiért ennyire. Leszbikusnak nem leszbikus, látásból ismerem 1-2 exét, meg azt is tudom, most ki a kiszemelt.
2017. máj. 1. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel ugyanabba a középiskolába mentünk, ovi óta barátok voltunk.


Középiskola első napján mindenki ideges volt, minket kivéve, mi jókat röhögünk és volt ott még egy lány páros, akik szintén fulladoztak a nevetéstől. Szünetben beszélgettünk velük, hogy ők is ilyen "öreg házaspár" barátságban vannak-e.

Kiderült, hogy aznap találkoztak életükben először. Úgyhogy van ilyen. Szerintem tök jó.

2017. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!