Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek nincsenek barátnoik,...

Akiknek nincsenek barátnoik, nem bolondultok meg hogy sehova nem jártok csak otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Van barátnőm, de ő is elvan otthon megbolondulás nélkül.

Őszintén, ha nem szeretnék utazni, világot látni, akkor legszívesebben soha nem mozdulnék ki. Ha kimozdolunk, akkor is csak a gyerek miatt megyünk emberek közé. Nekem a legelhagyatottabb természeti környezet felelne meg leginkább. ;)

2017. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak barátnőim mégis mindig itthon vagyok, nem a legkellemesebb de ez van. Gyerekkel nem megyek mert akkor kikapcsolódás 0, a találkozásokat meg iszonyat nehéz összehozni. 2-3 havonta tudok elszabadulni az anyaságtól úgy fél napra, akkor is a párommal megyünk valahová
2017. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a barátnő megléte nem feltétel a kimozduláshoz. Sőt, ha kimozdulsz nagyobb eséllyel találsz valakit akivel hasonló hullámhosszon vagytok, pl hobbycsoportban. Én az egyik barátnőmet pl úgy ismertem meg, hogy feladtam egy hirdetést hogy kulturális programok látogatásához keresek hasonló korosztályú lányt.
2017. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Miért? Kéne?

Pont a "barátnők" miatt bolondulok meg a sok baromságaik miatt.

2017. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De igen. Depressziós is vagyok. Nagyon rossz, hogy nincs egy hozzám hasonló barátnő, akivel beszélgethetnék, elmehetnék ide-oda. Se gyerekem, se párom. Honnan szerezzek ilyen barátnőt? Mert akinek gyereke, férje van, olyan nekem nem jó.
2017. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó baratkozhatunk ha gondolod én még fiatal vagyok 17 l, csak eszembe jutott ez és megkérdeztem.
2017. máj. 1. 13:00
 7/9 Metionin ***** válasza:
Attól még nem kell feltétlenül otthon ülni. Én mindig mentem egyedül mindenhova, akkor is, amikor nem voltak egyáltalán barátaim. Mióta vannak, megkérdezem őket, hogy jönnek-e de ha nem akarnak, akkor ugyanúgy megyyek egyedül. Vannak olyan programok is, amiket szívesebben látogatok egyedül.
2017. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ez a kerdes pont nem jott jol azoknak akiktol kerdezted. Amugy,ha egesznap otthon ultok es meg sem probaltok baratkozni akkor sose lesz valtozas, egy probat meger vesztenivalo nincs ;) 17/f
2017. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Kenytelen vagyok egyedul jarni mindenhova mert konkretan senkim nincs. A rossz erzes enyhe szo ra inkabb a borzaszto jelzot hasznalnam. A legelkeseritobb h evek ota tart ez az allapot.remelem h egyszer csak lesz baratnom. Sokat vagyok enis itthon de kenyszerbol, legszivesebben eljarnek minden nap haverokkal logni ha lehetne. A valasz: elkeserito erzes h egyedul kell elni 22 evesen csaj nelkul haver nelkul elkell fogadni. Addig menetelek es varom h egyszer osszejohessek egy lannyal.
2017. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!