Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kivel beszélgessek, ha mindenk...

Kivel beszélgessek, ha mindenkit idegesítek?

Figyelt kérdés

Tisztáznám, hogy NEM elsősorban egy beszélgetőpartner keresésének céljából írom ki ezt a kérdést.


Szeszélyesen viselkedem az emberekkel, teljesen random megharagszom rájuk, máskor van, hogy átvernek, becsapnak, tehát okom lenne haragudni rájuk, de én ugyanúgy nagyon odavagyok értük, sőt, néha emiatt még jobban is.


Élőben olyan vagyok, mint egy autista (nem tudok értelmesen beszélni, mert izgulok) és elképesztően érzékeny vagyok, tehát minden meghallott mondat után teljesen máshogy állok az illetőhöz.

Interneten viszont MINDIG az a vége, hogy vagy már túlságosan sokat gondolok a barátságunkról és már-már zaklatás szinten tolom a dolgot, vagy az illető egy negatív mondata miatt szó nélkül letiltom (itt elég a legegyszerűbb, akár poénkodós oltásra is gondolni).


Már semmi kedvem újból embereket keresgélni, hogy kikkel beszélgethetnék, mert tudom, hogy úgyis kellemetlenül jövök ki belőle.

Viszont most így, szinte SENKIVEL nem beszélgetek, ami nem valami jó.


Mit csináljak?


17/F


2017. máj. 1. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírtad a hibáidat. Akkor miért nem változtatsz rajtuk?
2017. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Hogy?

2017. máj. 1. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél valamit a bipoláris zavarodra
2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs normális díler, orvoshoz meg nem olyan egyszerű elmenni.
2017. máj. 1. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális,beszélj erről a szüleiddel és együtt forduljatok orvoshoz!Segíteni lehet rajta gyógyszerekkel,illetve terápiákkal is.De ha "elhanyagolod"és nem foglalkozol vele,idővel még rosszabb lesz.
2017. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonlítasz kicsit a legjobb barátomra, mondjuk ő nem tilt le egy rossz mondat után csak nagyon meg tud sértődni.😹

De amúgy próbáld kicsit visszafogni magad, ne sértődj meg minden apróságon, mert azt előbb-utóbb megunják az emberek, hogy folyton békítgetni kell minden kis hülyeség miatt.

2017. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
saját magaddal
2017. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!