Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak/beszélgesse...

Hogyan barátkozzak/beszélgessek a fiukkal?

Figyelt kérdés
Lány barátom sok van de még soha nem volt igazi fiú barátom. Általában ha egy fiú elkezd beszélni hozzám (haverkodásból) akkor leblokkolok. És nem tudom miért van ez. Valakinek nincs tanácsa erre?
2017. márc. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz neten.
2017. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem muszáj neten, de lehet egyszerűbb, ha előtte megismersz valakit, bár sok esetben ilyenkor mégnagyobb a csalódás, hogy neten tök sokat beszéltél, élőben meg semmit.


igazából ezt a szorongást kell leküzdeni, ami egy megértő másik féllel, meg gyakorlással működhet, csak el kell hinned, hogy a másik fél tényleg türelmes, vagy nem néz le amiatt, mert leblokkolsz(márpedig nem szokott ilyesmi történni, csak aki önbizalomhiányos, az egyből ezt gondolja).

2017. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Írj nekem
2017. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is olyan, mint az első kétkerekű bringán ülni-elindulni...félve elrugaszkodsz és tekersz, majd észleled, hogy száguldasz csak ne vidd túlzásba, mert taknyolni is lehet;)


Nem kell félni, ő is csak ember és ha már ott van veled szemben figyelve rád, mondd a mondandód-tekerd a bringát lazán és persze néha hagyd szóhoz jutni is a másikat:)

Ha elakadsz, elkezded újra, ami még aranyossá is tudja tenni a pillanatot...csak bátran!

2017. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak azt tudom mondani,hogy légy laza. Nem kell rágörcsölni,ha megvan a közös témátok akkor úgy is minden rendben lesz. Ha tényleg ennyire nem megy,akkor az interneted tudom ajánlani. Ha gondolod nekem is írhatsz.
2017. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!