Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet koreai/japan lanyokk...

Hol lehet koreai/japan lanyokkal/fiukkal ismerekedni?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek hol talalhatok magamnak japan/koreai baratokat,vagy hol beszelgethetek ilyenekkel. Igazsag szerint nekem az ilyen kinezetu fiuk jonnek be(nem azt mondom hogy belso nem szamit),szoval jo lenne valahogy ismerkedni nehannyal,nagyon orulnk ha tudnatok sehiteni! ^^
2017. máj. 5. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

igazi Troll leszek xd

Koreában és Japánban lehet velük ismerkedni :D

2017. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Huhh erre nem is gondoltam :D Koszi,micsoda otlet! Mar csak be kell toltsem a 18-at
2017. máj. 5. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg nem vagy 18 akkor ne igen keresgélj, főleg ne külföldit. A netet nem javaslom.
2017. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De egyenlore nem is akarok pasit! Csak nehany baratot szivesen szereznek
2017. máj. 5. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
anime klubok, Mondocon Pesten, ilyesmi, sok sikert!:)
2017. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondoconon voltam,mivel kaptam ra VIP jegyet,de ott csak egy free hugsos magyar fiut ismertem meg,akit azota se kapok...Amugy alairtam a vackat,szoval ha valaki magara ismer pls irjon koszi XD
2017. máj. 5. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Én már láttam olyan hirdetést ahol lehetett rendelni a neten... nem vicc. Amúgy a kínai piacon vagy kínai üzletben tuti találsz.
2017. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Én ismerek koreai fiút és japán fiúkat, lányokat. Nem szeretik a magad fajtát.
2017. máj. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
aztán honnan veszed hogy nem szeretik őt? ne legyél már tapló!
2017. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudsz olvasni ? Mondtam, hogy ismerek ázsiaiakat. Nem szeretik, ha valaki a származásuk miatt barátkozik velük. Ez is rasszizmus, hiába pozitív. Maguk miatt szeressék, ne a fajtájuk miatt.
2017. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!