Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs legjobb barátnőm, hol...

Nincs legjobb barátnőm, hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé maganyosnak erzem magam, Pesten elek, egyetemista vagyok. Vannak barataim, de általában semmire nem hajlandók. A sulis barataim be vannak rogzulve, hogy csak suli es haza. A sulim kívüli barataim pedig ritkán érnek ra, kb kéthavonta egyszer, akkor is bulizni. Senki nincs akivel mondjuk nappal beulnenk valahova vagy csak sétálnak, átmennenk egymáshoz stb. Akit eddig a legjobb baratnomnek hittem elhanyagol, masokkal jár el, velem meg nem hajlandó találkozni. Nem tudom mit csinaljak. Nyitott ember vagyok, mosolygós, szívesen beszélgetek az egyetemen is, de valahogy mégsem jon ossze semmi, ott is kevés emberrel lettem joba, mert mar mindenkinek megvolt a maga társasága (sajnos a golyatabort kihagytam, ezért a nagyobb barati korokbol kimaradtam).

Van baratom, de nem akarok folyton ra akaszkodni, vagy az o tarsasagara. Az előző barátommal is ez volt az egyik baj, hogy nekem nem voltak barataim es csak ra szamithattam, o meg unta hogy mindig velem kell lennie.

Hol szerezhetnek baratnoket? Kevés penzem van, tehát kondiba meg ilyen helyekre sajnos nem tudok eljutni, egyetemen mar probalkozom egy ideje, buliban pedig baratnozni nem lehet. Valami egyéb tipp? Esetleg van itt valaki aki ugyanebben a helyzetben van?

19/L



2017. máj. 6. 09:38
 1/3 anonim válasza:

Én is sokáig ebben a helyzetben voltam.

Az osztálytársaim túl éretlenek :/


Én egy táborban ismerkedtem meg vele.


Esetleg ilyen Facebookos csoportok.

Olyan téma ami téged érdekel és más embereket is.

Gondolok itt:

Anime, mûvészet, sport, állatok


Ott biztosan találsz majd valakit :)

Nekem szimpatikusnak tûnsz :)


Sok sikert ;)


14/L

2017. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok. Van legjobb barátnőm, de egy másik országban él. Magányosnak érzem magam, mert nem tudok kivel elmenni ide-oda. 22/L
2017. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet, gimi kezdetekor én is kimaradtam a gólyatáborból és ott lettek igazán szoros barátságok, akik meg vannak barátaim nem vevőek arra,hogy elmászkáljanak mondjuk egy kávézóba beszélgetni, vagy csak sétálni a városba, inkább otthon ülnek és unatkoznak, a legjobb barátnőm meg lecserélt, mert bekavart az egyik régi barátnője és hát így most engem is hanyagolnak.
2017. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!