Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szulok es felnottek segitseget...

Szulok es felnottek segitseget kernem hogy mit gondoltok arrol hogy 14 evesen elveszteni a szuzesseget?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, hogy amikor megismertem a szexualitást, ahhoz semmi nem fogható, és nem is érdekel onnantól más.

Tehát ha érettségit, diplomákat, esetleg doktori fokozatot szeretnél szerezni, akkor minél később ismerkedj a testiséggel, mert máshogy nem fog menni!:)

2017. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, ma a szex mindennél fontosabb, de ráérsz elveszteni 18-19 évesen. 14 évesen nagyon korai.
2017. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyis mindem utca szeli 13-14 evesen vesziti el
2017. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El se kellett olvasnom, de már tudtam hogy ez lesz a kérdés... Nem unjátok még?
2017. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Első akkora baromságot írt. Érettségikor már rég nem voltam szűz és mègis leérettségiztem. Nem ment a tanulás rovására.

Amúgy már unalmas a kérdés. Ezerszer fel lett téve,ezerszer meg is lett válaszolva.

Én 15.szülinapom előtt pár nappal vesztettem el. Nem éreztem gáznak,mert régóta együtt voltam a barátommal. Szerelemből feküdtünk le. Soha nem fordult elő semmilyen probléma. Elég éretten gondolkoztam,védekeztünk,készültünk rá.

A szüzességem elvesztése után még 5 évig voltunk együtt. Az én esetemben nem volt gáz.

Az a gáz mikor 14 évesen egy buliban odadobja magát valaki egy félig idegen pasinak ,felelőtlenül,aztán meg gyakorin kérdezgeti,hogy lehet-e terhes.

2017. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon összetett dolog érzelmi szinten kezelni ezt. 24 évesen sem fogod tudni, ha nem foglalkozol a témával, önismerettel, önfejlesztéssel, asszertivitással.


És még hatalmas kockázat itt minden, a védekezéssel kapcsolatos dolgok-tévhitek stb.


El tudom képzelni, hogy létezik olyan, aki ezekkel a témákkal tisztában van.

Hogy te ilyen lennél, arra statisztikailag kicsi az esély. Szülővel kéne beszélni a dologról, ők ismernek a legjobban :)

2017. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Én azt gondolom, hogy 14 évesen nagyon korai elveszteni a szüzességet. Nem hinném, hogy az emberek nagy része, akivel ez történt, felnőtt fejjel visszatekintve arra gondol, hogy ez egy helyes döntés lett volna.

Nem hiszem, hogy 14 évesen valaki elég érett, elég felnőtt ahhoz, hogy ilyen fontos dologban felelős döntést hozzon.

Én, ha vissza gondolok 14 éves önmagamra, biztosan nem voltam elég érett ilyesmihez.

2017. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez egyénfüggő is. Van, aki 14 évesen testileg/lelkileg kislány még, és neki tényleg megrázkódtatás lenne. Van, aki viszont már úgy néz ki ilyen korban, mint egy 20 éves, és a gondolkodása is elég érett már hozzá, illetve tudja, hogy kell védekezni, elmegy nőgyógyászhoz stb. Ilyen esetben, ha komoly kapcsolatban van, és megbízható a partnere, szerintem el lehet kezdeni. De persze a szülők véleménye is számít ilyenkor még.
2017. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5: Hát köszönöm, hogy a saját megélésemet baromságnak tartod. Engem attól a pillanattól nem érdekelt a tanulás, se semmi más a világon, és ez a mai napig így van.
2017. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5: Egyébként biztos igaz, hogy semmi problémád nem volt soha a szexualitással, ha azt, hogy annyira semmi nem fogható hozzá, hogy labdába nem rúg mellette többé semmi a világon, azt lebaromságozod. XD

Még le is írod, hogy neked nem akkora dolog a szexualitás, hogy elvegye az érdeklődésedet a tanulástól. XD ROTFL :)

Miközben a szeualitás a legnagyobb, leghartalmasabb dolog világon. De te inkább mást választasz helyette, holott van lehetőséged szeretkezni is.:)))))

2017. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!