Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik a jobb: ha az embernek...

Melyik a jobb: ha az embernek sok barátja van, vagy ha kevés van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

akármennyi is, legyenek igazak és lehessen rájuk számítani!

sok barátra nem mindig van idő, az a baj


24F

2017. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiség számít, hanem a minőség! Inkább legyen 1-2 igaz barátom, mint sok száz hamis, akikre nem számíthatok a bajban!

De nyilván, ha sok igaz barátod van, az jó.

2017. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kevés, de közeli!
2017. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz barátja nem sok van egy embernek. Általában 3-4, akik végigkísérik az életét, akármilyen messze veti egymástól őket a sorsuk. Nekem három 50 éves barátságom van, és kettő idősebb kori. Haverom, "faszbukbarátom" rengeteg, de azokat ne keverjük ide, mert az más kategória.
2017. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az az ideális, ha az embernek van sok barátja a saját neméből, és egy pár az ellenkezőből is.

Szerintem mindenkinek legyen 1-3 legjobb barátja, akivel minden gondját, baját megosztja.

3-4 barátja, akivel viszonylag sokat beszélget, de azért nem fújja kívülről A-tól Z-ig az életed.

és 3-akármennyi haverja, akivel néha beszél, de nem rendszeresen, nagyjából ismerik és kedvelik is egymást, és ez a kapcsolat nem biztos, hogy így sokáig megmarad.

Vagy teljesen megszűnik, vagy előre lép barátnak/legjobb barátnak.

Szóval szerintem jobb, ha nagy az ismeretségi/haveri köröd, mert, ha összeveszel a legjobb barátoddal/barátoddal, esetleg többel is, még mindig ott vannak a haverok, van kihez társulni.

Csak vigyázni kell, nehogy túl hamar megbízz az újdonsült barátaidban, mert lehet, hogy olyan dolgok derülnek ki rólad, amit nem szántál volna a nagy nyilvánosság elé kitárni.

2017. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sangrian válasza:

Kevés. De igaz.

Számíthatsz rá. Számíthat rád.

Kölcsönös szinkron.

Kellemes időtöltés ha együtt vagytok.

2017. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NaelMatheson válasza:
ezt te erzed hogy neked meyik a jo :)
2017. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!