Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A véleményetekre lennék...

Talapapa kérdése:

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy túlreagáltam e a dolgot vagy igazam van? Többi alul.

Figyelt kérdés

Van egy nemrégi ismerősöm 3-4 hónapig tartottam vele a kapcsolatot korrekt embernek ismertem meg , segített amiben tudott, amikor náluk jártam csinált pizzát stb stb....

Egy alkalommal kiszúrt nekem valamit egy fórumon és én írtam neki , hogy beszéljen az eladóval , hogy nehogy más happolja el előlem a tételt , ez meg is történt ám volt pár nap amikor nem írt vissza neki és gondoltam rá írok én is az eladóra.

Azt gondoltam hátha nem egyeztek meg vagy nem értettek szót egymással , sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval és mint kiderült nem nagy összegget de keresni akart rajtam pár ezer forintot a hátam mögött , ez engem teljes mértékben felháborított és azóta nem beszélek vele és meg is kértem ,hogy ne keressen többet.

Szerintetek túlreagáltam vagy igazam van ?



2017. máj. 10. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:

nem reagáltad túl én is így tettem olna az egy paraszt...

egyébként mit akartál venni milyen tételről volt szó? Most már érdeke

2017. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Ha barátomnak tartok vkit (vagy havernak... itt már a leírás alapján nem szimpla "ismerem, azt kész" szituáció volt), akkor nem rajta akarok nyerészkedni, és nem lopom meg. Mert ő ezt tette.
2017. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok

pontosan úgy történt hogy 12,000 kikiáltási áron vettem volna neki valamit, amire megkért.

ezt elmondtam neki, aztmondta oké kifizetni.

én közbe megprobáltam le alkudni az árát, de nem tudtam semmit lealkudni mert az eladó nem irt vissza.

és amig nem irt vissza én nem szoltam semmit, gondoltam akkor szolok ha tudok pontosat mondani.


végulis ha le alkudom 10,000 re akkor is 11,500 ért veszem meg posta miatt, és 12-t elkérek.


de ez a kedves ismerősőm közbe megvette, nekem vissza se irt az eladó.


HA netán sikerült volna megvenni nekem, neki akkor nekem +4000 Ft elkocsikázni hozzá és oda adni neki. DE szerinte nem számit az hogy mennyiért tudok eljutni hozzá.


igy 15,500 ért tudtam volna eljutatni hozzá, és 12-t kértem volna.


elötte is volt rá alkalom hogy rendeltem neki és nem kértem el postaköltséget sem..

2017. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretem a "kinek van igaza" típusú kérdéseket. Általában csak a kérdező oldaláról megvilágítva kerül elénk a történet, holott az, mint ennél a példánál nagyon szépen kirajzolódik, korántsem a teljes igazságot fedi le. Remélem, kérdező is olvasta az eddigieket, és elgondolkodik rajta.
2017. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen olvasom.

miután felvettem a kapcsolatot az eladóval kértem , hogy küldje el a beszélgetést amit a sráccal beszéltek és abból kiderült amit leírtam fent , ezen nincs mit szépíteni.

az ide oda kocsigázgatásról meg annyit , hogy amúgy is jött volna szabad időben kikapcsolódni meg én is jártam nála nem egyszer szóval ez ilyen olcsó kifogás...

2017. máj. 10. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is kinek van igaza kérdés hanem a részemről a döntésre kérdeztem rá.

Nyílván nem így cselekdtem volna , hogy ha nem vagyok biztos a dolgomban , de mivel olvastam a beszélgetésüket erről nincs mit beszélni.

2017. máj. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!