Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi: mit tegyek? Hogyan lehet lekoptatni egy idegesítő nyolcévest egy baráti társaságból?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van 6 ember. Ebből egy én vagyok :D A lényeg, hogy mi viszonylag egy jól összekovácsolt közösség vagyunk, együtt nőttünk fel, barátok vagyunk és szinte az egész nyarat együtt töltjük. Ebből az hat emberből van egy testvérpár. Abból az egyik nyolc éves. Mi 17 évesek vagyunk. És el kell viselnünk négyünknek annak az egy embernek a kistestvérét, aki egy borzasztóan elkényeztetett, hisztis kis k***va. A testvére se sokkal más, de az legalább velünk egykorú és őt szeretjük valamennyire. A helyünk, ahol lógni szoktunk és imádunk sajna közel van a lakásukhoz és az a nyolc éves, mint egy pióca mindig rajtunk lóg és nem bírjuk lerázni és mindig mindenkit baszogat? El menni nem nagyon szeretnénk mert szeretjük a környéket...Hogyan kell leállítani az idegesítő nyolcéveseket?
2014. aug. 10. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
a mindenkit baszogat nem kérdés, hanem kijelentés :D
2014. aug. 10. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A nővérét is idegesíti vagy ő még nem mondta?
2014. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Jól ki kell osztani. Egy nyolcévesnek még érzékeny kis lelke van, meg kell ijeszteni valamivel, hogy ne legyen kedve nála idősebbeken lógni.

Vagy azt is lehet egyszerűen figyelmen kívül hagyjátok a nyavajgását, fecsegését és egy idő után megun titeket.

2014. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nővérét is idegesíti és látszik, hogy kellemetlenül érzi magát miatta, csak a szüleik lepasszolják hozzánk a kislányt és ez k***va dühítő. A szülei valahogy nem fogják fel, hogy nem velünk egykorú a kislány és ha felidegesít a kislány és lecsesszük, vagy ha kicsit mi szívatjuk meg és bunkók vagyunk vele, még van pofájuk beszólni....
2014. aug. 11. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, nézzétek levegőnek, akkor megsértődik és békén hagy titeket. Ha meg nyávog az anyjának, mondjátok meg a szülőknek, hogy szerintetek egy nyolc évesnek nem veletek kéne lennie. Vagy a tesója menjen el úgy, hogy a húga ne lássa, és akkor talán nem megy veletek. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem segítettem! :)
2014. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel és még hozzátenném hogy a kislány nővére is beszélhetne a szüleivel hogy a húga mindenkit zavar és kellemetlen, meg nem oda való.
2014. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!