Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék legjobb...

Hol szerezhetnék legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés
Jelenleg hanyagolnak a barátaim és mindenki chat-en szereti élni az életét, de én szívesen járkálnék el helyekre például kávézni, mozizni meg sétálni, de az összes barátnőm lusta ilyenekre és nem igénylik, hol találhatnék olyan embert aki nem a chateken éli az életét hanem hajlandó kimozdulni?

2017. máj. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj valamilyen közösségbe. A legjobb barátnőd nem 1-2 hétismerkedés után válik azzá, hanem sokkal hosszab idő után.
2017. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg jól nézz szét a jelenlegi ismerőseid között, hátha akad olyan akire eddig nem figyeltél annyira és érdemes lehet vele jobban összehaverkodni.
2017. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy ez nem így működik hogy 2 hét alatt legjobb barátok leszünk, tudom, hogy ez egy hosszú folyamat, csak mindig az van hogy valakivel 2-3 évig elbeszélgetek meg eljárunk mindenfelé majd hirtelen lekopik es ez már előfordult néhányszor én meg nem értem a szituációt, mert még választ sem kapok, hogy mi történt..
2017. máj. 10. 21:49
 4/8 anonim válasza:
Írj nyugodtan privibe és beszélgethetünk :)
2017. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Átérzem a problémádat, bár nekem kicsit más a helyzetem, de a lényegen nem változat: nekem sincs kivel "barátkozni"...mármint egyszerűen eljárni bárhova. :D Pedig szeretnék. De egyedül mégis mit csinálhatnék? Úgy értem egyedül az ember nem igazán megy el sehova...legalábbis nem szívesen. Van néhány kivétel, vannak helyek, ahova egyedül is lehet, de az ember társas lény. Mindegy, szóval erre én is keresem a választ! :D Nem is értem ezt a chat-mániát, olyan fura nekem. :(
2017. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnel
2017. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyen korban vagy vagy hol laksz messze de rám írhatsz
2017. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia nekem irhats:)
2017. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!