Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Weareyoung kérdése:

Hogyan szerezhetnék új barátokat? A legjobb barátnőm szrban hagyott, egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
Jövőre egy csomó új osztály jön a suliba,aztán megyek fesztiválra, táborokba..Tudom, jó lehetőségek, csak valahogy sosem tudom kihasználni őket. Hogy ismerkedjek? Egy haverságot hogyan lehet mély barátsággá építeni? Hogy kezdeményezzek beszélgetést? Lehet hogy bennem van a hiba, de nekem ezek sohasem jönnek öszze...

2014. jún. 29. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
a barátnőddel nem jártál? De ha csak barátnőd volt, akkor is van tapasztalatod, hogyan lehet ilyen helyzetekben viselkedni. Tedd ezt mással is. A fesztivál remek lehetőség ismerkedésre, mert nem nagyon kell megerőltetned magad. Főleg ha pia is van, az meg ilyen helyeken mindig.
2014. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem mindig ez a problémám hogy nem tudok megnyílni mások előtt elsőre és így nem is keres senki sem.

Ha gondolod én szívesen barátkozom :)

2014. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!