Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tenyleg letezik...

Szerintetek tenyleg letezik olyan, hogy az embernek van egy "masik fele", baratsagban? Marmint letezik a foldon valaki, akik kulsoleg es/vagy lelkileg pont olyanok, mint mi?

Figyelt kérdés

Huszas eveim vege fele jaro no vagyok. Fiusnak nem mondanam magam, mert kinezetre inkabb kifejezetten a masik oldal vagyok, derekig ero haj, figyelek az alakomra, megjelenesemre stb. Megis 1-2 lany baratot leszamitva, inkabb fiu barataim voltak. Talan annak is koszonheto, hogy bar a muveszetek az igazi szerelmeim, megis termeszettudomanyi palyat valasztottam. Ez idaig azt gondoltam nem is lesz olyan "igazi" lany baratnom.


Erre nem reg megismertem egy kulfoldi lany, azonos kurzusokra jarunk, fel eve kb a wc-re is egyutt megyunk. Befejezzuk egymas mondatait, ugy erzem vele tenyleg olyan szabad lehetek, amilyen mas lanyokkal meg eddig sose, egy rugora jar az agyunk es rengeteget nevetunk. Kulsore is hasonlit ram, igaz nem kikopott tojas. De egyszeruen leirhatatlan, amit erzek. Hozzatennem nem vagyunk leszbikusak, ez puszta baratsag.


Mas is tapasztalt mar ilyet?


2017. máj. 19. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért ne? Elég nagy a világ. Remélem egyszer majd találkozom egy ilyen lánnyal. :) 27F
2017. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!