Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit raknátok egy csomagba,...

Mit raknátok egy csomagba, amit egy külföldi embernek küldtök?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hónapja beszélgetek, mert segítünk egymásnak nyelvet tanulni és nemrég kitalálta, hogy küldhetnénk egymásnak egy csomagot, pl. amit én küldök neki, abban lehetnének magyar édességek, meg újság, ilyesmik. Ezen kívül még milyen magyar dolgot rakhatnék bele, aminek örülne? És újságból milyet? :D Tudom, elég debil ez a kérdés, de nem szoktam újságokat olvasni, persze azért egy Kiskegyedet nyilván nem fogok elküldeni neki xD Szóval ti milyet tennétek be neki?

Egyébként orosz, ha ez számít valamit és 24 éves.


2017. máj. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túró rudi (ezt de is postázhatsz - Svájc :D )!, pilóta keksz, mák (bár ott lehet csak mint ópiumnövényt ismerik), győri keksz, vaníliás karika - mi ilyeneket kérünk, ha jön ki valaki.


Újság: valami olyasmit, ami a hobbijához kapcsolódik, pl. Sokkal szívesebben olvas az ember olyat, amiből ért is valamit, akár rajzok alapján.

2017. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyar Playboyt :D

Annak biztos örülne :)


Na de komolyra fordítva a szót.

A srác stílusához igazodj.

Pl. Ha szeret olvasni, akkor küldenék neki egy magyar klasszikus regényt és egy klasszikus orosz író művét magyar nyelven. Antikváriumban olcsón beszerezhetőek.

Ha a zenét szereti, akkor magyar nyelvű zenei újságot.

Boci csokit, dunakavicsot, pilóta kekszet, túró rudit azért nem, mert romlandó.

Melyik városban élsz? Esetleg valamilyen turista látványosság a közelben? Akkor arról képeslapot.

Esetleg pár általam készített fotót azokról a magyar látványosságokról, ahol jártam.

2017. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) A hobbija a nyelvtanulás meg szeret olvasni is xd Nem tudom, milyen ezekkel kapcsolatos újság van, vagy hogy van-e ilyen egyáltalán.

A látványosságokról készült fényképek is jó ötlet (:

Meg még arra gondoltam, esetleg valami házi pálinkát küldhetnék neki xD Csak nem tudom, lehet egyáltalán alkoholt rakni egy külföldi csomagba?

2017. máj. 23. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
www.hungarikumbolt.hu
2017. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi érdekli. Mert sok mindent lehet mondani, aztán lehet, a fele értelmetlen kacat. Plusz kérdés, mennyi idő alatt megy el a csomag, és mennyire romlandó cuccot érdemes beletenni. Mert pl. a túró rudi sztem csak hűtve jó/ehető.


Én pl. raknék bele édességből pl. franciadrazsét, dunakavicsot, Negro cukrot, pilótakekszet, mézespuszedlit.


Újságból... hát... jó kérdés. Nem tudom, milyen szinten van a srác. Amit így hirtelen tudok mondani, és tuti nem túl lányos meg nem túl réteglap, az a Hihetetlen vagy a Létkép. Vagy ha vmi magyarul tanulós magazint tudsz szerezni (mondjuk mint az 5 perc angol, csak magyar verzióban).


Aztán: magyar népzenei CD, magyaros fűszerek, jobb magyar filmek dvd-n (ha van hozzá orosz vagy angol felirat), rubik-kocka...

2017. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látképet akartam írni :D.
2017. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösziii :P A népzenét amúgy nem szereti, de magyar popzenéket szokott hallgatni, szóval lehet, csinálnék neki egy válogatást az én kedvenc magyar zenéimből :O

Meg még a fűszerről az jutott eszembe, hogy pl. csinálnék saját kezűleg valami receptkönyvecskét, amibe pár magyar étel receptjét írom le, ahogy pl. anyukám készíti itthon és raknék mellé a csomagba pár dolgot, ami kellhet a kajákhoz, mondjuk paprikát, olyan kis szárított nokedlit, stb..Meg mondjuk a fűszereket olyan kis tartókba raknám, amikbe valahogy bele "gravíroztatnám" (vagyis nem tudom, hogy hívják, meg lehet-e egyáltalán ilyen csinálni valami műanyag anyagú kis tartóval xdd...) az adott fűszer nevét :P

2017. máj. 25. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!