Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten megismerkedtem egy...

Neten megismerkedtem egy külföldi sráccal. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

1 hete beszélgetek vele napi rendszerességgel. Angolul beszélünk. Nagyon jófej, kedves, vicces. Ő is kedvel engem és én is őt. Csak sajnos hatalmas a távolság... amerikai. Véletlenül találtunk egymásra én csak unatkoztam ő meg beszélgetni akart valakivel. Láttam már képen, helyes😊. És ő is látott és azt mondta h nagyon szép vagyok szerinte. Néha kicsit flörtöl is velem... nagyon boldog vagyok miután beszélek vele, ha rágondolok mindig elmosolyodok...😊 remélem hogy találkozhatok vele majd valamikor.. Szerintetek lehet ebből valami? A válaszokat nagyon nagyon köszönöm előre is! Légyszi írjatok!

Én 14/lány Ő most lett 18/fiú



2017. febr. 5. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Soha, nem leszel vele együtt.

Egy 18 éves fiú nem fog egy lépést sem utazni, egy 14 éves kislányért, főleg nem ekkora távolságot, ami anyagilag sem semmi.

Netes barátság, ez a max ami lehet,

2017. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az #1 tökéletesen rámutatott a lényegre. Nagyon kevés esély van, hogy ebből bármi párkapcsolat-féleség kisülhet, esetleg ha nagy álma Európába utazni, ilyen évek vagy netán 10 év múlva kiutazhat, de pont nem gondolom, hogy akkor is Magyarország lenne a célpont, sok más jobbnak ígérkező országot talál itt.

Ráadásul, nem akarlak elkeseríteni, de az esély is nagy, hogy addig talál másik illetőt magának. Nem hiszem, hogy valami különleges ember lennél az életében, akibe reménytelenül szerelmes, s képes várni rád, elutasítva mindennemű közeledést s lehetőséget.

2017. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Előbb fogsz 5-ös lottót nyerni.

És már komoly 1 hete beszélgettek? Ez igen :)

A srác hobbija valószínűleg az idegenekre való ráírkálás és némi kameraszexbe való reménykedés.

2017. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért jusson eszedbe: az a 18 éves fiú lehet 60 éves perverz alak is!

A küldött képeket fenntartással fogadd, hiszen bárhonnan lophatók képek a neten.

Élőszóban beszélgettek, videótelefonon? (Skype, Messenger, stb.)

Még nagyon fiatal ahhoz, hogy ekkora utazást önerőből finanszírozni tudjon, évek, hossszú idő kéne még.

Minnél jobban beleéled magad, annál nagyobb és fájdalmasabb lesz a csalódás!

2017. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent leírtak. Nem, nem lehet.
2017. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet, akármi, de barátságra nagyobb a lehetőség. Volt egy svéd barátnőm, elég sokáig bírtuk a távolság ellenére, de aztán győzött az emberi természetem és...ehh... A lényeg az, hogy szakítás után is legjobb barátomnak nevezhetem, és nyáron utazik le. ^^ Sok sikert! :3
2017. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem én hogy ő már 18 meg hogy nem fog futni utánam meg hogy 1 hét nagyon kevés idő... és nem olyan aki holmi kameraszexre várna... de én elsősorban barátságra gondoltam nem párkapcsolatra. WhatsAppon beszélgetünk. Barátságra sincs esélyem neten keresztül? Tudom hogy nem az az igazi de ha jobban megismerjük egymást neten akkor lenne esélyem találkozni vele? Lehet rendes barátságot kötni neten keresztül? Vagy felejtsem el?
2017. febr. 5. 13:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm mindenkinek! Utolsónak meg különösen hogy reményt adott😊
2017. febr. 5. 14:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek gáz hogy ő már 18? Utolsó: ti hány évesek vagytok?
2017. febr. 5. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő 16, én 17, de ne aggódj nem gáz, csak vigyázz nehogy rosszba akarjon csalni. :) Ismerd meg még jobban mielőtt bármire rábólintasz :) Ha van még kérdésed szívesen válaszolok ^^ Sok sikert :3
2017. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!